Trening OPEN WATER
Trening OPEN WATER
Trening OPEN WATER
Decathlon T
Decathlon T

Trening OPEN WATER

Organizator: Decathlon T
Pływanie
Termin
różne terminy
Czas trwania
60 min
Uczestnicy
bez limitu
Wiek
18 - 99
Poziom

Opis oferty

Decathlon Trójmiasto i nasz trening Partner Kamil Ziemianin zapraszają na wspólne pływanie open water! "Cześć​,​ mam na imię Kamil. Jestem instruktorem pływania. Pływanie było i jest dużą częścią mojego życia.  Od wczesnych lat trenowałem i rywalizowałem w tej dyscyplinie​,​ moja przygoda z profesjonalnym pływaniem rozpoczęła się w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Oświęcimiu. Tam zdobywałem umiejętności i doświadczenie​,​ którym chce się dzisiaj z Wami dzielić.   Niejednokrotnie spotkałem się z tym​,​ że mimo umiejętności pływackich​,​ nawet na wysokim poziomie istniał lęk przed wodą otwartą. Można by powiedzieć​,​ że słusznie ale… Respekt przed wodą otwartą nie może zakończyć się na blokadzie. Warto poznawać piękno korzystania z tych akwenów w bezpieczny sposób​,​ a zarazem wyszlifować sobie formę​,​ którą nie dadzą nam baseny. Moja oferta jest skierowana do osób​,​ które umieją pływać ale chcą np. powalczyć z lękiem przed wodą otwartą​,​ przygotowują się do zawodów typu triathlon​,​ maratony pływackie​,​ testy do Jednostki Wojskowej Formoza czy na ratownika WOPR itd. Oferta skierowana jest zarówno do osób indywidualnych jak i grup. Kilka słów od Kamila: Trening prowadzę na zatoce ale też na jeziorze. Trwa on godzinę i składa się z części na lądzie 15 min. i części w wodzie. Na lądzie odbywa się część wytrzymałościowo-siłowa na gumach pływackich po czym na gorąco wchodzimy do wody. W wodzie trening prowadzę z kajaka​,​ na który zabieram potrzebny sprzęt. Zajęcia odbywają się w tygodniu z samego rana (zatoka​,​ Brzeźno wejście nr 50)​,​ rano i popołudniu w soboty (jezioro Przywidzkie). Chętnych zapraszam do kontaktu po więcej informacji.

Poziom uczestników

  • Nowicjusz
  • Początkujący
  • Średniozaawansowany
  • Zaawansowany
  • Profesjonalista

potrafisz pływać min. 3 stylami, przepłynięcie 500m w wodach otwartych nie stanowi dla Ciebie problemu

Wiek uczestników

18 - 99

Zasady

Aby zapisać się na trening, wybierz dzień i godzinę, która Ci odpowiada oraz pozostaw do siebie numer kontaktowy.

Informacje dodatkowe

BOJKA ASEKURACYJNA obowiązkowa

Lokalizacja

Adres: Plaża Brzeźno, 80-001 Gdańsk, Polska

Uwagi: wejście nr 50

Organizator

Decathlon T
Cześć, jestem Decathlon T.

Cześć! Zapraszamy Was na zajęcia sportowe z Decathlon Trójmiasto! Z chęcią odpowiemy na Wasze pytania, zapraszamy do kontaktu :).

Cześć! Zapraszamy Was na zajęcia sportowe z Decathlon Trójmiasto! Z chęcią odpowiemy na Wasze pytania, zapraszamy do kontaktu :).

To nie do końca jest wydarzenie, którego szukasz?

Sprawdź nasze inne wydarzenia

PLN 50.00