Trenuj, baw się, rywalizuj!
Blog Decathlon GO

Trening zastępczy dla biegacza

Trenując bieganie pewnie nie raz będziesz zmuszony zmierzyć się z jakąś kontuzją. Sprawdź jak trenować wracając po kontuzji, aby powrót był efektywny i pozbawiony ryzyka.

Jak poprawić wydolność organizmu?

Wielu z nas marzy o doskonałej kondycji, ponad przeciętnej sile, czy olimpijskiej formie. Sprawdź na co zwrócić uwagę, aby poprawić wydolność swojego organizmu.

Jak radzić sobie z kolką podczas biegania?

Każdy biegacz podczas treningu doświadczył nieprzyjemnego kłucia w okolicy brzucha nazywanego kolką. Sprawdź nasze sposoby radzenia sobie z tym nieprzyjemnym odczuciem podczas treningu.

Kontuzje mięśniowe. Jaka jest różnica pomiędzy zerwaniem a naciągnięciem mięśnia?

Sport to zdrowie, ale kontuzje też się zdarzają. Co warto wiedzieć o leczeniu nieprawidłowej pracy mięśni? Na czym polega naciągnięcie, naderwanie i zerwanie mięśnia?

Triathlon - dystanse, zasady i wskazówki na start

Triathlon to genialny wariant wieloboju: trzy dyscypliny złączone w jedną rywalizację. Połączenie biegania, pływania i jazdy na rowerze z każdego wyciśnie absolutnie wszystko.

Bieganie na bieżni - jak wykorzystać jej zalety w treningu biegowym

Biegacze najczęściej dzielą się na miłośników bieżni mechanicznej i jej zagorzałych wrogów. Kasia Broniatowska przedstawia jak wykorzystać trening na bieżni, aby poprawić swoje osiągi biegowe.

Trening siłowy w przygotowaniach biegaczy długodystansowych

Do niedawna zdania były podzielone, ale badania naukowe przeprowadzone w ostatnich latach jednoznacznie potwierdzają pozytywny wpływ treningu siłowego na wyniki w biegach długich.

Jak zacząć przygodę z boksem?

Jedną z atrakcyjniejszych i zdecydowanie wartych uwagi dziedzin sportu, w której każdy z nas może spróbować swoich sił jest boks. To sport, który buduje wytrzymałość, siłę i szybkość.

Czym jest i jak pływać na stand up paddle?

Stand up paddle to sport, który w ostatnich latach zyskał sobie spore grono zwolenników. Zobacz czemu ostatnio dużo celebrytów zainteresowało się popularnymi SUPAmi. To na prawdę ekstra sport.

Atrakcje turystyczne Kotliny Kłodzkiej

Kotlina Kłodzka to rejon, który turystycznie w pewnej mierze zostaje cały czas nieodkryty, ale dla coraz większej liczby osób wielu osób jest to wręcz wymarzone miejsce na wakacje. Sprawdź dlaczego.