Trenuj, baw się, rywalizuj!
Blog Decathlon GO

Najważniejsze przepisy dotyczące spalonego w meczu piłkarskim

Kiedy spalony nie jest spalonym? Jakie sankcje są przewidziane za zagranie w pozycji spalonej? No i czym sama pozycja spalona różni się od spalonego? Odpowiadamy na pytania.

Propozycje tras rowerowych na Śląsku

Śląsk jest regionem bardzo lubianym przez kolarzy szosowych i górskich, a także osoby uprawiające turystykę rowerową w każdej jej odmianie. Sprawdź nasz propozycje tras.

Jak jeść i ćwiczyć, aby "zgubić" brzuch?

Budowa... mięśni i redukcja... tkanki tłuszczowej to dwa niezbędne elementy do "zgubienia" brzucha. Przedstawiamy podstawowe zasady, które pozwolą na efektywną pracę nad brzuchem.

Jak trenować, aby zwiększyć maksymalny pułap tlenowy?

Pułap tlenowy to jeden z najważniejszych wskaźników w sportach wytrzymałościowych. Przeczytaj czym dokładnie jest oraz jak trenować, aby go zwiększyć.

Trening piłkarski w domu. Jak trenować piłkę nożną zimą?

Bierzemy piłkę w dłoń, robimy trochę miejsca w pokoju i rozwiewamy wszystkie wątpliwości na temat treningu piłki nożnej w trakcie zimy.

Propozycje tras rowerowych w Krakowie i Małopolsce

Wiele ciekawych szlaków na wycieczkę zaczyna się praktycznie w centrum Krakowa i elegancko wyprowadza poza jego obręb. Zobacz nasze propozycje tras.

Czy warto spędzać czas w saunie? Zalety i przeciwwskazania

Saunowanie to świetne uzupełnienie dla treningów, diety i ogólnej aktywności. Sprawdzamy co daje sauna: korzyści, wady i jakie są poprawne zasady.

Jakie opony wybrać do swojego roweru?

Opony muszą dawać przyczepność, możliwość łatwego manewrowania, a przy tym nie powinny przesadnie obciążać roweru. Jakie wybrać, żeby spełniły wszystkie te oczekiwania?

Jak przechować narty po zimie?

Przechowywanie nart po sezonie nie jest szczególnie trudne, choć zasad, o których trzeba pamiętać, jest w sumie całkiem sporo. Sprawdź nasze wskazówki.

Trening cardio w domu – co wybrać?

Na czym dokładnie polega trening cardio w domu? Ćwiczyć na rowerze stacjonarnym czy na trenażerze? Może spróbować innych metod? Sprawdź