Trenuj, baw się, rywalizuj!
Blog Decathlon GO

Gdzie wybrać się w Tatry z dzieckiem zimą?

Czy wyjście na szlaki w Tatrach zimą, z dzieckiem, to dobry pomysł? Przedstawimy nasze pomysły na zimowe wycieczki z dziećmi w Tatry!

Bieganie zimą - jak się przygotować?

Bieganie zimą wymaga odpowiedniego przygotowania i przestrzegania kilku prostych zasad. Sprawdź najważniejsze z nich.

Jak przygotować się do jazdy rowerem zimą?

O co jeszcze zadbać jeżdżąc rowerem jesienią i zimą? Odpowiadamy na wszystkie z pytań nurtujące cyklistów o tej porze roku.

Jak poprawić jakość snu? 5 kroków do wydajniejszego wypoczynku

Zdrowy sen jest ważny dla absolutnie każdego. Zobacz jak zadbać o jego dobrą jakość, aby poczuć się lepiej.

Jak trenować w domu na trenażerze rowerowym?

Jak trenować, żeby na wiosnę szybko powrócić do reżimu normalnych treningów rowerowych? Czas wykorzystać trenażer, a my pokażemy jak do tego podejść.

Jak sprawdzać pogodę w Tatrach?

Przed wyjściem w wysokie góry lepiej jest sprawdzić pogodę. Które aplikacje pogodowe dla Tatr w tym pomogą? Wszystko o pogodzie w górach.

Trening cardio w domu – co wybrać?

Na czym dokładnie polega trening cardio w domu? Ćwiczyć na rowerze stacjonarnym czy na trenażerze? Może spróbować innych metod? Sprawdź

Przyspieszamy spalanie tłuszczu. Jaki trening wybrać?

Najskuteczniejsze sposoby na redukcję. Ustalamy deficyt kaloryczny, uruchamiamy ćwiczenia siłowe - przegląd najlepszych metod na spalanie tłuszczu.

Bieganie na bieżni - jak wykorzystać jej zalety w treningu biegowym

Biegacze najczęściej dzielą się na miłośników bieżni mechanicznej i jej zagorzałych wrogów. Kasia Broniatowska przedstawia jak wykorzystać trening na bieżni, aby poprawić swoje osiągi biegowe.

3 szlaki w Tatrach na początek dziecięcej przygody z górami

Planowanie wakacji z dziećmi to nie lada wyzwanie. Co zatem zrobić, aby wyjazd przypadł do gustu zarówno rodzicom, jak i pociechom? Sprawdź nasze propozycje szlaków dla dzieci.