A może inna aktywność sportowa w Warszawie?

Interesujesz się innymi sportami? Sprawdź co jeszcze dla Ciebie mamy w Twoim mieście.

Treningi biegowe w Warszawie 

Bieganie to wyjątkowy rodzaj aktywności. Nie tylko pozwala na spalenie wysokiej liczby kalorii, ale również poprawia ogólną kondycję i wydolność organizmu. Wyrzut endorfin, który towarzyszy tej aktywności sprawia, że obniża się poziom stresu i poprawia się nastrój. Z Decathlon Go możesz dołączyć do świata biegania i pod okiem doświadczonych trenerów przekraczać granice własnych możliwości. Możesz trenować indywidualnie lub dołączyć do klubu biegowego. Niezależnie od tego, czy właśnie przygotowujesz się do maratonu, biegu na 10 km, czy po prostu chcesz podnieść swoją sprawność – regularne treningi pomogą w osiągnięciu założonego celu. Czasem trudno znaleźć motywację do pójścia na indywidualny trening. Dlatego sprawdzą się zajęcia biegowe, podczas których możesz poznać innych miłośników tej aktywności, którzy już rozpoczęli swoją przygodę z bieganiem i nie zamierzają z niej zrezygnować! 

Jak znaleźć miejsce do trenowania dla zaawansowanych i początkujących biegaczy?

Jeśli rozważasz rozpoczęcie wspólnych treningów z innymi biegaczami, możesz dołączyć do grupy i wziąć udział w organizowanych aktywnościach. Wysiłek fizyczny to świetny sposób, by rozładować stres i przy okazji poznać nowych ludzi. Stałe treningi wpływają na sprawność ogólną i pozwolą ci na łatwiejsze osiąganie celów w innych dziedzinach życia. Na Decathlon Go znajdziesz między innymi grupy biegowe w Warszawie, zawody biegowe (na przykład zbiórki na rzecz fundacji niosących pomoc), czy kluby sportowe, które oferują profesjonalne treningi na terenie stadionu. Znajdziesz zajęcia dla zaawansowanych i początkujących biegaczy na terenie całego kraju. Wystarczy zarezerwować na Decathlon Go przykładowo udział w biegu treningowym. Organizator otrzyma powiadomienie o twoim zapisie, a ty bez zbędnych formalności i umów członkowskich będziesz mógł zacząć przygodę z bieganiem lub trenować do pobicia własnych rekordów. Możesz zapoznać się z harmonogramem zajęć dla biegaczy o różnym poziomie zaawansowania. Cyklicznie odbywają się bezpłatne treningi pod okiem fachowych trenerów oraz inne inicjatywy, nie tylko dla zaawansowanych biegaczy, ale i członków klubu. 

Dołącz do bezpłatnych zajęć biegowych

Dołącz do osób, które wspólnie trenują i prowadzą aktywny tryb życia. Niezależnie od tego, czy głównie korzystasz z bieżni, biegasz w terenie, czy chcesz wystartować w klubowych zawodach – dzięki urozmaiconym treningom jesteś w stanie uzyskać jeszcze lepsze efekty! Na Decathlon Go znajdziesz wiele propozycji zajęć, które pozwolą ci się wybiegać! Od sprintu, biegu z przeszkodami czy na trudnym terenie po biegi długodystansowe. Zajęcia są bezpłatne i pozwolą na rozwój, a także zawarcie nowych znajomości. Spotkania biegowe odbywają się na terenie różnych dzielnic w Warszawie, dlatego znalezienie dogodnej lokalizacji nie powinno być problemem. Możesz przyjść na trening z przyjaciółką, partnerem, czy swoim dzieckiem (pod warunkiem ukończenia 12 roku życia).