A może inna aktywność sportowa w Warszawie?

Interesujesz się innymi sportami? Sprawdź co jeszcze dla Ciebie mamy w Twoim mieście.

Badminton – gdzie zagrać w Warszawie?

Jeśli lubisz grać w badmintona, to w Warszawie jest dostępnych kilka miejsc, gdzie możesz każdego dnia spróbować swoich sił na korcie. Nie czekaj i sprawdź, gdzie warto spędzić na treningu choćby godzinę! Ta dyscyplina sportu zyskuje coraz większą popularność w naszym kraju, stąd też treningi są coraz powszechniejsze. Korty do badmintona w Warszawie znajdują się m.in. w Stołecznym Centrum Sportu Aktywna Warszawa przy ul. Solec 71. Odbywają się tam zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Warto wiedzieć, że 60 minut intensywnego grania spowoduje, że spalisz prawie 500 kalorii! W badmintona zagrasz również na warszawskiej Ochocie. Regularne treningi odbywają się w hali LXIX Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Skarżyńskiego 8 i hali CLX Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana „Grota” Roweckiego przy ul. Siemieńskiego 6. Szukasz szansy gry w innej części miasta? Korty do badmintona w Warszawie znajdują się też na Mokotowie przy ul. Puławskiej 17. Zajęcia z badmintona prowadzone są także na Pradze, w hali Szkoły Podstawowej nr 373 przy ul. Angorskiej 2. Jeśli szukasz miejsca do gry na Ursynowie, skorzystaj z treningów w Akademii Badmintona przy ul. Hirszfelda 11. Pamiętaj, że tylko regularne granie podniesie Twoje umiejętności i wyrobi kondycję, dlatego warto zacząć już dziś!

Dlaczego warto grać w badmintona?

Badminton jest dyscypliną sportu, której uprawianie niesie same korzyści. Jeśli zależy Ci na redukcji masy ciała, to takie treningi są na to idealnym sposobem. Regularne zajęcia sprawią, że wzmocnisz mięśnie pośladków, tułowia i ud. Dzięki temu, że będziesz w ciągłym ruchu, wymodelujesz sylwetkę. Zajęcia pomogą Ci także wzmocnić układ krwionośny. Tym samym podniesiesz swoją wydolność i kondycję. Gra w badmintona jest też świetnym sposobem na walkę z cholesterolem, obniżeniem ciśnienia i poziomu cukru we krwi.

Jak widzisz, sport to zdrowie! Nie czekaj więc dłużej – na platformie Decathlon GO sprawdzisz już dzisiaj, na której hali są wolne terminy. Zaproś znajomych i ruszaj na kort – razem raźniej! Wspólny trening to świetna dawka motywacji i energii – sportowe emocje gwarantowane.