A może inna aktywność sportowa w Warszawie?

Interesujesz się innymi sportami? Sprawdź co jeszcze dla Ciebie mamy w Twoim mieście.

Fitness Warszawa – gdzie ćwiczyć i jakie zajęcia są do wyboru?

Kluby fitness w Warszawie czekają na każdym kroku – każda dzielnica ma ich przynajmniej kilka, a informacje o nich są dobrze wyeksponowane w internecie. Wśród nich są popularne „sieciówki”, połączone z siłownią, oraz kameralne studia o konkretnych profilach. Jeśli interesuje Cię np. fitness dla ciężarnych, Warszawa ma wiele do zaoferowania. Znajdziesz tu kluby dedykowane wyłącznie przyszłym mamom oraz szeroki wybór treningów w ofertach standardowych fitness klubów.

Wśród popularnych typów zajęć fitness w Warszawie znajdziesz m.in.: TBC, ABT, Zdrowy kręgosłup i pilates, Zumba fitness i inne formy tańca, zajęcia z wykorzystaniem stepu, Bungee fitness – Warszawa organizuje coraz więcej zajęć, gdzie ćwiczenia wykonywane są w uprzęży doczepionej do elastycznej liny, Trampoliny fitness w Warszawie to frajda, a podczas energetycznego treningu spalisz mnóstwo kalorii.

Warszawa – fitness to też sport masowy!

Warszawa to miasto, w którym fitness stał się sportem masowym. Świadczą o tym organizowane kilka razy do roku maratony fitness. Są to wydarzenia bezpłatne, w ramach których możesz wziąć udział w zajęciach z najlepszymi instruktorami, jak również posłuchać ciekawych wykładów, np. na temat zdrowego odżywiania.

Latem odbywają się podobne wydarzenia w plenerze – nad Wisłą lub na Polach Mokotowskich. To doskonała okazja, aby potrenować poza salą i przy okazji zainspirować mieszkańców miasta do aktywności fizycznej na co dzień.