Wiek
brak ograniczeń
Poziom

Opis oferty

Siema! Dostosowujemy się do obecnej sytuacji i wspólnymi siłami odpalamy dla Was turniej w NBA2k20! Termin rozgrywek mamy zamiar zamknąć w tygodniu 26.05-1.06​,​ ale jeśli zainteresowanie będzie duże to będziemy mogli oczywiście przedłużyć zabawę. Albo odpalimy II edycję​,​ KTO WIE! Jak się zapisać? Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy​,​ który pojawi się gdy klikniecie PŁATNOŚĆ Następnie musicie dokonać płatności w wysokości 20zł. Dlaczego płacimy za turniej online? Płacimy​,​ ponieważ całość zebranych pieniędzy przeznaczymy na walkę z Covid-19 i zakupimy sprzęt medyczny dla lekarzy i pielęgniarek. Jeśli nie chcesz płacić przez podawanie nr karty możesz po prostu przelać 20zł na następujące konto: 65 1560 0013 2008 4406 9000 0001. W tytule PROSIMY PODAĆ IMIĘ I NAZWISKO​,​ żebyśmy mogli połączyć opłatę ze zgłoszeniem Jeśli nie chcesz wypełniać formularza to wyślij nam maila ze wszystkimi informacjami o które prosimy w formularzy. Nasz adres mailowy: siegrasiema.inicjatywa@gmail.com Jak będą wyglądały rozgrywki? Gramy od początku na zasadach pucharowych​,​ czyli wygrany przechodzi do kolejnego etapu. Gramy do dwóch wygranych spotkań czyli kończymy pojedynek pomiędzy dwoma graczami gdy mamy bilans 2:0 i 2:1. Wybieramy jedną aktualną drużynę NBA na cały czas trwania turnieju. W formularzu zgłoszeniowym będziecie musieli wpisać jaki team wybieracie Nagrody: Nagrody ufundowane przez Sklep Koszykarza​,​ DecathlonGo​,​ SieGra SieMa w postaci nagród rzeczowych oraz punktów lojalnościowych do wykorzystania w Sklepie Koszykarza oraz Decathlon. Oczywiście za udział utrzymacie równiez dodatkowe rabaty do wykorzystania w sklepie koszykarza. Regulamin: SYSTEM TURNIEJU I ZASADY Turniej Rozgrywamy w systemie meczów towarzyskich ONLINE poprzez połączenie się z przeciwnikiem z danej grupy na platformie. Poniżej prezentujemy bardziej szczegółowe zasady naszego turnieju 1) Ustawienia Online w grze NBA2k20: 1.1 Ustawienia gry - standardowe 1.2 Długość kwarty - 5 minuty 1.3 Wszystkie zasady - standardowe 2) Format Turnieju 2.1 Organizator wskazuje system rozgrywek informację będą dostępne w wydarzeniu na facebook'u i rozesłane do wszystkich zgłoszonych zawodników . Organizator może zmienić system rozgrywek po zakończonych zapisach jeżeli użyty wcześniej system nie może zostać zastosowany ze względu na ilość zgłoszonych zawodników. Wszystkie informacje oczywiście będą rozsyłane również bezpośrednio drogą mailową 2.2 Cały turniej rozgrywamy na zasadach pucharowych​,​ czyli wygrany przechodzi do następnej rundy. GRAMY DO DWÓCH WYGRANYCH 4) Gdy rozłączy mecz: 4.1 Gdy połączenie zostanie “zerwane” w ciągu gry w pierwszej kolejności próbujemy wznowić mecz 4.2 jeśli przerwie mecz​,​ a nie pamiętamy wyniku to: dogrywamy wszystkie pozostałe kwarty oprócz tej w której nam przerwało (np. przerywa mecz w II kwarcie​,​ to wtedy dogrywamy III i IV od zera) Jeśli mecz zostanie przerwany w kwarcie IV to rozgrywamy od początku. Pamiętajcie​,​ że czasem prędkość i wydajność internetu nie zależy bezpośrednio od gracza​,​ więc fajnie jest też przed meczem skomunikować się przez sms czy facebook'a i dogadać pomiędzy sobą kwestie sporne. 5) Terminy rozgrywania meczów: 5.1 Czas na rozegranie turnieju 24.05 30.05 (możliwe zmiany) - każdy dzień to kolejne pary rozgrywające spotkania. - każdy następny dzień to kolejna faza turnieju​,​ do finału. 6) Kary i zakazane zagrania 6.1 Celowe rozłączenie się z meczu 6.2 Używanie wulgaryzmów wobec przeciwnika 6.3 Fałszowanie wyników 6.4 W przypadkach wyżej wymienionych organizator po konsultacjach i argumentach zawodników zainteresowanych może podjąć decyzje o wykluczeniu gracza z turniej. W takim przypadku gracz drugi wygrywa walkowerem 2:0 7) Jakie zasady rozegrania i podsumowania meczu: - przed meczem każdy z zawodników robi zdjęcie ekranu - po każdym zakończonym spotkaniu każdy z zawodników robi zdjęcie ekranu wraz z wynikiem po zakończeniu rozgrywki​,​ czyli w momencie gdy któryś z graczy ma 2 zwycięstwa prosimy o każdego z zawodników o wysłanie nam wykonanych zdjęć mailem i o opisanie bilansu końcowego (ilość zwycięstw porażek wraz z nickiem) GRAJMY POMAGAJMY - Bo warto !!!