Wiek
brak ograniczeń
Poziom

Opis oferty

Kolejny mecz Norwida Częstochowa przed nami. Tym razem w odsłonie Mikołajkowej! Zachęcamy i zapraszamy do udziału w naszej zabawie​,​ do wygrania atrakcyjne nagrody NAGRODA GŁÓWNA: - karta podarunkowa do sklepu Decathlon Poczesna o wartości 150z + podwójny bilet na kolejny mecz Norwida Częstochowa NAGRODY DODATKOWE: - karta podarunkowa do sklepu Decathlon Poczesna o wartości 50zł + podwójny bilet na kolejny mecz Norwida Częstochowa - karta podarunkowa do sklepu Decathlon Poczesna o wartości 50zł

Zasady i regulamin

1. Konkurs trwa w dniu 7.12.2023 do końca 2 seta, po tym secie pobrana zostanie i zamknięta lista zgłoszeń. 2. Każda osoba, która zapisze się do wydarzenia przez platformę decathlon go, bierze udział w konkursie 3. W konkursie należy podać łączną sumę punktów uzbieranych przez obie drużyny we wszystkich setach 4. Zwycięzcą zostanie osoba, która poda najbardziej zbliżony wynik 5. Spośród zgłoszonych, zostaną wybrane 3 osoby, które będę najbliżej wyniku 6. Bilety zostaną wysłane na podany w zgłoszeniu adres mailowy 7. Udział w konkursie jest darmowy i dobrowolny 8. Norwid Częstochowa i Decathlon Poczesna nie biorą odpowiedzialności za zgłoszenie osób poniżej 18 roku życia, nie weryfikujemy wieku w żaden sposób. 9. Czas na odebranie nagrody ze sklepu Decathlon Poczesna jest do 14.12.2023 (W przypadku braku możliwości odbioru nagrody, prosimy o kontakt) 10. Uczestnicy są obowiązani do zachowania dyscypliny oraz do wykonywania poleceń Organizatora Wydarzenia. 11. Organizator nie pokrywa żadnych kosztów związanych z udziałem w wydarzeniu Uczestnikom Wydarzenia, rodzicom, opiekunom prawnym ani osobom towarzyszącym biorącym udział w Wydarzeniu. 12. Uczestnik zobowiązuje się przestrzegać zasad imprezy, w której będzie brał udział. 13. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w w dniu meczu do godziny 20:00