Wiek
od 18 lat
Poziom

Opis oferty

Siatkarskie emocje tylko z Decathlon! Weź udział w konkursie! Pierwsze 3 osoby​​​,​​​ które udzielą poprawnej odpowiedzi na zadane pytanie wezmą udział w konkursie zagrywki po drugim secie​​​,​​​ podczas najbliższego meczu: Exact Systems Hemarpol Częstochowa - Projekt Warszawa NAGRODA GŁÓWNA - voucher do Decathlon o wartości 300 zł! zapisy trwają do godziny 21:00 Osoby wyłonione z konkursu zostaną wyczytane przez spikera po pierwszym secie. Prosimy ich o udanie się do strefy Decathlon​​​,​​​ najpóźniej do 15 punktu 2 seta. Każdy kto dołączy do wydarzenia​,​ otrzymuje bon o wartości 20zł do Decathlon!

Zasady i regulamin

Konkurs – zostanie rozegrany w dnia 07.04.2024. Konkurs będzie polegał na zaserwowaniu piłki w logo Decathlon, znajdujące się na drugiej połowie boiska Każdy z uczestników konkursu, będzie miał możliwość oddania 3 serwisów. Konkurs wygrywa osoba, która według komisji konkursowej zaserwowała najbliżej loga Decathlon.