COPAYA GAME S4P11​​​/​​​12
Aleksander G
Aleksander G

COPAYA GAME S4P11​​​​/​​​​12

Organizator: Aleksander G
Siatkówka
Termin
August 18, 2022, 6:00 PM
Czas trwania
2 godziny
Uczestnicy
15
Wiek
18 - 50
Poziom

Opis oferty

Trening oraz elementy gry siatkówki plażowej. Zajęcia dla każdego​​​​​​​​​​​​​​​​​​,​​​​​​​​​​​​​​​​​​ mile widziany poziom średnio zaawansowany. Zachęcam każdego do poruszania się i zabawy z tym pięknym sportem :) Czeka na Ciebie trening​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​,​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ w którym podniesiesz swoje umiejętności siatkarskie​​​​​​​​ na piachu​​​​​​​​​​​​​​​​,​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ a także znajdziesz czas na to co tygryski lubią najbardziej​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​,​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ czyli na rywalizację pod siatką. Piłki z homologacją FIVB zapewnione przez organizatora. Do dyspozycji mamy dwa pełnowymiarowe boiska. Każda osoba​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​,​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ która chce wziąć udział w wydarzeniu​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​,​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ jest zobowiązana do przynależności​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​/​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​dołączenia do grupy na fb: https://bit.ly/2MVtcqW . Za negatywne zachowanie​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​,​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ które wpływa destrukcyjnie i demobilizująco na grupę​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​,​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ organizator ma prawo wyprosić uczestnika z zajęć. Uczestnictwo w zajęciach można odwołać max. do końca dnia poprzedzającego trening (środa 23:59).

Poziom uczestników

  • Nowicjusz
  • Początkujący
  • Średniozaawansowany
  • Zaawansowany
  • Profesjonalista

Jeśli nie jesteś pewien swoich umiejętności, czy są wystarczające - czekamy na Ciebie na zajęciach - tam podszlifujemy Twój talent ;)

Wiek uczestników

18 - 50

Osoby poniżej 18 r. ż. (min. 16 lat) mogą wziąć udział w zajęciach wyłącznie pod nadzorem opiekuna.

Zasady

Przychodzimy na zajęcia wcześniej, aby o 20:00 zacząć trening. Zajęcia trwają 2 H. Pierwsze 15 minut przeznaczone jest na rozgrzewkę bez piłek. Kolejne 15 minut to rozgrzewka z piłkami. 30 minut zadań i ćwiczeń siatkarskich. 60 minut gry. Nie ma przestojów, prowadzimy trening, na którym chcę widzieć pełne zaangażowanie.

Informacje dodatkowe

Weź ze sobą: 1) Strój sportowy 2) Butelkę wody 3) Dobry humor :D 4*) Organizator zapewnia piłki FIVB, ale możesz zabrać ze sobą swój asortyment (dodatkowe piłki przydadzą się na rozgrzewce).

Lokalizacja

Adres: Koncertowa 4, 02-787 Warszawa, Poland

Uwagi: Kompleks obiektów sportowych Let's Go Beach, Boiska nr. 1, 2 i 3, dojazd od ul. Beli Bartoka.

Organizator

Aleksander G
Cześć, jestem Aleksander G.

Pasjonat siatkówki. Lider Siatkówki w Decathlon Warszawa.

Pasjonat siatkówki. Lider Siatkówki w Decathlon Warszawa.

To nie do końca jest wydarzenie, którego szukasz?

Sprawdź nasze inne wydarzenia

PLN 17.50