Hej! Mam na imię Gosia i pracuję w Decathlon Nowy Sącz. Góry kocham Miłością nieskończoną (ta Miłość kazała mi przeprowadzić się z miasta w Beskid Wyspowy). Po górach chodzę od dziecka. Już jako małe dziecko, razem z rodzicami, poznałam Tatry i Beskidy. Później poznałam Alpy, Pamir, Kaukaz. Swoje górskie doświadczenie realizuję jako ratownik górski a w sklepie lideruję sportom turystycznym i pełnię funkcję szkoleniowca technicznego. Prywatnie- jestem szczęśliwą mamą dwójki małych chłopców :)

Moje wydarzenia (28)

Recenzje uczestników (3)

 • AP

  Pani Gosia to osoba, która z pasją i ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci opowiadała dziś o tym, jak bezpiecznie uczestniczyć w górskich wycieczkach. Dzieci były zachwycone, mogły wysłuchać, ale i zobaczyć, dotknąć. Pani Gosia zapanowała nad sporą grupą rozgadanych maluchów 🙂 Dziękujemy!

  Agnieszka Pmaj 2024

 • MW

  Świetnie zorganizowane wydarzenie, mogliśmy zapoznać się z pracą ratowników górskich oraz dowiedzieć wiele ciekawych informacji na temat bezpieczeństwa w górach. Oby więcej takich eventów.

  Mateusz Wluty 2024

 • AM

  Pani Małgosia która prowadziła spotkanie jest absolutną pasjonatka gór i pracy jako ratownik GOPR. Zaraziła nasza grupę 10 osobowa swoim entuzjazmem i podzieliła się częścią ogromnej wiedzy i doświadczenia które posiada. Szczegóły szkolenia GOPR, przyklady akcji ratowniczych, pokaz sprzętu, jego zastosowania, rodziły kolejne pytania na które z cierpliwością odpowiadała. Z planowanego jednogodzinnego spotkania zrobiło się dwugodzinne. Był też czas na rozmowę o sprzęcie z Decathlon który poruszyli uczestnicy. Bardzo dziękuję za wspaniale spotkanie, polecam każdemu!!!

  Andrzej Mlipiec 2023