mgr Justyna Mizera – Jestem jednym z pierwszych i najbardziej doświadczonych w Polsce dietetyków sportowych, aktualnie jestem też dietetykiem reprezentacji Polski zapaśników. Od wielu lat specjalizuję się w żywieniu i suplementacji sportowców. Posiadam wykształcenie dietetyczne oraz wieloletnie doświadczenie (od 2009 r.) w układaniu skutecznych diet m.in. mistrzom świata i olimpijczykom, ale też osobom otyłym oraz dzieciom – przez lata odchudziłam tysiące Polaków. Jestem wykładowcą dwóch warszawskich uczelni wyższych na kierunku Dietetyka oraz autorką bestsellerowych książek: „Dietetyka sportowa” (wydana też przez amerykańskie wydawnictwo i sprzedawana na 4 kontynentach) oraz „Żywienie młodego sportowca”.

Recenzje uczestników (7)

 • RG

  Bardzo ciekawy wykład Nowa wiedza ważna dla przygotowań i samych biegów Proponuję drugą część praktyczną z podaniem konkretnych produktów do spożycia przed w trakcie i po biegu A także w fazie treningowej Dziękuję bardzo

  Renata GApril 2021

 • MB

  Bardzo fajny webinar. Rzeczowe omówienie tematu, ale bez fanatyzmu. Prowadząca super :)

  Michalina BMarch 2021

 • Monika S

  Bardzo ciekawy i interesujący webinar, na którym dowiedziałam się m.in co jeść przed porannym treningiem. Jestem zachwycona poziomem wiedzy Pani Justyny i wiedza, którą przekazała na webinarze na pewno wykorzystam w najbliższym czasie.

  Monika SMarch 2021

 • Wojtek R

  dużo przydatnych informacji - cieszę się, że udało mi się znaleźć czas na ten webinar (tylko szkoda, że mój net nie zawsze nadążał (-;)

  Wojtek RMarch 2021

 • Katarzyna L

  Od dwóch lat biegam amatorsko i podczas tego wykładu ugruntowalam swoją wiedzę na temat odżywiania

  Katarzyna LMarch 2021

 • MM

  Świetnie, profesjonalnie poprowadzone spotkanie.Dziękuję!!!!

  Małgorzata MMarch 2021

 • ES

  Dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy. Polecam

  Edyta SMarch 2021