Swoją pasję do turystyki spełniam będąc liderem sportu w Decathlon Bielany Wrocławskie :) Ślężańskie legendy, Sudeckie wędrówki, magiczne Bieszczady - to w górach kocham najbardziej! <3 Aby nie przegapić wydarzenia w ramach projektu Decathlon Lokalnie, a także dowiedzieć się ciekawostek na temat Dolnego Śląska zapraszam do odwiedzenia i obserwowania naszej strony na Facebooku 👉 https://www.facebook.com/profile.php?id=100086319906544 Do zobaczenia!

Moje wydarzenia (25)

Recenzje uczestników (20)

 • AG

  Rewelacyjnie spędzona niedziela. Wiele ciekawostek na temat samego miasta Złoty Stok, jak i poznanie głównej atrakcji jaką jest kopalnia złota. Świetne osoby prowadzące wycieczkę. Polecam.

  Artur Gwrzesień 2023

 • EK

  Świetna inicjatywa ☺️ Super sposób na spędzenie weekendu oraz poznanie nowych miejsc. Pomimo że sam dojazd zajął nam 2h to wzięlibyśmy udział znowu. Oby jak najwiecej takich wycieczek. Była to nasza pierwsza przygoda z decathlon lokalnie ale na pewno nie ostatnia.

  Ewelina Kmaj 2023

 • KZ

  Pierwszy nasz udzial w takim wydarzeniu. Bardzo na sie podobalo, taki spokojny spacer z mozliwoscia posluchania ciekawych historii i zobaczenia ciekawych rzeczy. No i fajna zima.

  Krzysztof Zstyczeń 2023

 • PM

  Było super. Fajne place zabaw. Na koniec wycieczki jeszcze sobie wróciliśmy na ten duży :) /J

  Paweł Mpaździernik 2022

 • PM

  Super wycieczka. Dziękujemy za pomysł z dołączeniem do zwiedzania Bazyliki - bardzo nam się podobało zwiedzanie. Gdyby nie opowieści p. Miry (zwłaszcza o bibliotece łańcuchowej) na pewno byśmy tam nie zajrzeli. Teraz to jedno z najlepszych wspomnień o zwiedzaniu zabytków :) / D

  Paweł Mpaździernik 2022

 • Dorota J

  Dowiedzieliśmy się bardzo dużo ciekawostek z miasta Oleśnicy. Pani przewodnik mówiła w przystępny sposób również do dzieci, ponieważ grupa była bardzo zróżnicowana wiekowo.

  Dorota Jpaździernik 2022

 • PM

  Bardzo fajnie zorganizowane, super przewodniczka. Nie możemy się doczekać następnego wydarzenia. Ania.

  Paweł Mpaździernik 2022

 • PM

  Znowu super pomysł żeby się ruszyć :) Rewelacyjnie przygotowane, dziękujemy!!

  Paweł Mpaździernik 2022

 • RW

  Doskonale spędzony czas w Oleśnicy! Bardzo ciekawie opowiedziane historie miejsc.

  Rafał Wpaździernik 2022

 • JW

  Wycieczka pt. "Poznajemy Oleśnicę" była bardzo udana. Pani Mira, przewodnik i rodowita oleśniczanka, opowiadała interesująco o historii miasta i jego najważniejszych zabytkach. Oprowadziła nas po centrum Oleśnicy, głównie w obrębie murów miejskich, zatrzymując się zgodnie z planem, przy kościołach, byłej synagodze i cerkwi, pomnikach, muralach i innych miejscach godnych uwagi. Zwiedzanie rozpoczęło się w samo południe serią rozbrzmiewających dzwonów i hejnałem Oleśnicy, co jeszcze bardziej ubarwiło wydarzenie. Zakończyło się w pobliżu Zamku Książęcego, aby już we własnym zakresie przejść się po jego komnatach i krużgankach. Pogoda jak najbardziej dopisała, było cudnie i bardzo ciekawie.

  Jadwiga Wpaździernik 2022

 • PM

  Największe podziękowania dla organizatorki. Super przygotowane wydarzenie, dokładne opisy, lokalizacje, opieka - rewelacyjna, szybkie odpowiedzi na pytania organizacyjne. Trasa też w sam raz dla nowicjuszy, zgodnie z opisem. Dawno się nie ruszaliśmy, a teraz mam nadzieję zaczniemy. Ogromne podziękowania od całej naszej ekipy :D, czekamy na kolejne imprezy!

  Paweł Mwrzesień 2022

 • PM

  super podziękowania dla p. Piotra - niesamowicie motywował dzieciaki na tyłach wycieczki. Bez niego nie dalibyśmy rady - obawiam się że mogłaby nam się skończyć cierpliwość w połowie. Widać było doświadczenie zdobyte na wycieczkach z dzieciakami :D

  Paweł Mwrzesień 2022

 • PM

  udało się zachęcić córkę do pracy nad zdobyciem Górskiej Odznaki Turystycznej PTTK - fajnie że była pani przewodnik, która mogła potwierdzić pierwszy wpis do książeczki :). Mam nadzieję że teraz będzie łatwiej wyciągnąć ją na kolejne wypady z miasta :D

  Paweł Mwrzesień 2022

 • Dorota J

  Super przygoda, atmosfera pozytywna, organizatorzy mega pomocni, choć samo podejście i zejście wymagało sprawności ponieważ były odcinki z luźnymi kamieniami, trzeba było pilnować każdego kroku.

  Dorota Jwrzesień 2022

 • MK

  Super ludzie, dużo ciekawych informacji, a więc i super wycieczka. Polecam i z pewnością będę chciał ponownie uczestniczyć w tego typu wydarzeniach.

  Marcin Kwrzesień 2022

 • BL

  Super inicjatywa. Prosimy o więcej. 🙂

  Bartosz Lstyczeń 2022

 • Przemysław W

  Dobrze zorganizowane, wiele ciekawostek, sympatyczni ludzie. Polecam na przyszłość 😉

  Przemysław Wlistopad 2021

 • EW

  Spoko bardzo fajnie oby więcej takich wydarzeń. Serdecznie pozdrawiam

  Elżbieta Wlistopad 2021

 • AK

  Miałam na prawdę świetny czas! Bardzo wesoło, dużo praktycznych, niezbędnych i realnych informacji, przyjazna atmosfera, luz. Dawno nie byłam na takim ciekawym a zarazem wyluzowanym spotkaniu. Rafał dał z siebie wszystko. Oprócz świetnej zabawy, otrzymałam bardzo dużo potrzebnych mi informacji prosto od przesympatycznego i wesołego praktyka. Jestem bardzo wdzięczna i zainteresowana vol.2:) Dziękuję, Agnieszka:)

  Agnieszka Ksierpień 2020

 • DZ

  Bardzo ciekawe tematy, pozytywna atmosfera!

  Daniel Zsierpień 2020