Witaj, nazywam się Daria. Swoją przygodę z jogą rozpoczęłam około 10 lat temu spotykając się z medytacją, którą od początku mnie zafascynowała. Od zawsze byłam osobą bardzo aktywną, więc kiedy pierwszy raz poszłam na zajęcia jogi od razu się w nich odnalazłam. Pasja do jogi zapoczątkowała chęć do zostania instruktorką. W 2020 roku ukończyłam kurs instruktorski w szkole dr Magdaleny Góreckiej w Poznaniu. Do tej pory ukończyłam kursy: medytacji oddechu u Macieja Wieloboba i Małgorzaty Kobus Kwiatkowskiej (Anatomia Jogi), a także szpagatu, inteligentnego core, niskiego balansu u DagaJoga. Uczestniczę też w akademii doszkalającej dla nauczycieli jogi u Olgi Kuriaty. Joga to dla mnie ciekawa podróż, dzięki której można nauczyć się wiele o sobie samym. Odmieniła mnie wewnętrznie i mam nadzieję, że wpłynie również na wszystkich uczestników zajęć! Od 2017 roku współpracując ze słupskim SOSIRem i innymi instruktorami jogi w Słupsku tworzyłam projekt "Joga w parku". Po przeprowadzce do Koszalina, moim marzeniem jest, aby również tutaj mieszkańcy mogli uczestniczyć w darmowych zajęciach jogi, które mają ogrom korzyści dla zdrowia ciała i ducha. Zapraszam wszystkich na matę!

Recenzje uczestników (19)

 • MK

  Dzień dobry. Pojawiłam się wczoraj w wyznaczonym miejscu, o wyznaczonej godzinie na zaplanowanym treningu. Niestety wydarzenie nie odbyło się z powodu zbyt małej liczby uczestników (byłam tylko ja i osoba prowadząca). Liczba zgłoszonych uczestników (2 osoby) znana była wcześniej. Szkoda, że w tej stytuacji zajęcia nie zostały odwołane z wyprzedzeniem. Poświęciłam swój czas na dojazd i w zaistniałej sytuacji oczekiwałabym choć krótkiej praktyki sam na sam z trenerką. W związaki z tym jestem nieco rozczarowana.

  Monika KJuly 2022

 • AD

  Bardzo miłe spotkanie z joga,cenne wskazówki , ćwiczenia tak dopasowane aby każdy na różnym poziomie zaawansowania mógł korzystać z jogi. Super polecam. Dziękuję 🙂

  Agata DNovember 2021

 • Marta K

  Wszystko tak jak powinno być, z dbałością o uczestników i piękną energią. Fantastycznie spędzona niedzielna godzina. Jestem wdzięczna za taką możliwość :)

  Marta KNovember 2021

 • Jan K

  Doskonale przygotowana prowadząca, godzinna praktyka minęła niezauważalnie szybko. Ćwiczenia - w nietypowym i ciekawym układzie - były możliwe do wykonania nawet dla osoby o krótkiej praktyce. Przekaz - choć w trybie on line- zrozumiały i kontakt z prowadzącą był na bieżąco. Jedynie pogłos fonii - trudno określić z jakiej przyczyny- był jedynym mankamentem.

  Jan KMay 2021

 • UJ

  Super praktyka. Prowadzona z naciskiem na poprawność wykonywania asan. Dziękuję bardzo.

  Urszula JApril 2021

 • Jan K

  Zaczarowana Wyjątkowa Atmosfera, czas minął bardzo szybko ... aż żal że tak szybko..

  Jan KApril 2021

 • MS

  Bardzo kojące zajęcia. Instruktorka w sposób kompetentny i czuły podchodzi do uczestników, pomimo trudności wynikających z formy zajęć. Ostatni etap, czyli relaksacja - wprowadza w cudowny stan. Dziękuję!

  Milena SApril 2021

 • AC

  Świetne zajęcia!!! Już nie pamiętam co to znaczy ból kręgosłupa ☺️.

  Aneta CApril 2021

 • Jan K

  Niesłychana atmosfera zamienia ćwiczenia fitness w przeżycia pozostawiając refleksje na temat drogi i celów...

  Jan KApril 2021

 • Dorota F

  Zajęcia poprowadzone sprawnie, dokładnie i na temat. Super, że Daria nie tylko pokazywała asany ale i opowiadała na co zwrócić uwagę, nad czym teraz pracujemy oraz co nam daje dana asana. Mały minus za słabą słyszalność podczas relaksacji.

  Dorota FApril 2021

 • Paulina W

  Piękna, miękka praktyka prowadzona z dużą dbałością o szczegóły i dobre samopoczucie uczestników zajęć.

  Paulina WApril 2021

 • AC

  Super praktyka! Od razu samopoczucie się poprawia. Czekam na następne zajęcia!

  Aneta CApril 2021

 • PB

  Zajęcia bardzo fajne zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Pozycje bardzo dobrze wytłumaczone. Polecam każdemu, kto jeszcze się zastanawia 😉

  Paulina BMarch 2021

 • Jessica J

  Zajęcia bardzo mi się podobały 😌 momentami było dla mnie za ciężko, ale to raczej kwestia przyzwyczajenia i wyrobienia sobie kondycji. Liczę na więcej takich zajęć 🥰

  Jessica JMarch 2021

 • KF

  Doskonale zorganizowane zajęcia pod chmurką, wspaniały dobór profesjonalnych instruktorów, w tym sama organizatorka, świetna atmosfera, dobra godzina, bardzo dobry przekaz informacji odnośnie zajęć. Same pozytywy i oby zawsze i oby więcej :D

  Kasia FAugust 2020

 • AS

  Cudowna praktyka. Szczerze polecam!

  Alicja SAugust 2020

 • IB

  Super prowadząca...miła atmosfera. Polecam.

  Iza BJuly 2020

 • OJ

  Inicjatywę tę oceniam bardzo wysoko, ponieważ podoba mi się pomysł spędzania mojego wolnego czasu na świeżym powietrzu a udział nauczycieli o profesjonalnym podejściu motywuje mnie do tej aktywności. Po zajęciach czuję, że ciało jest elastyczne, oddech unormowany a organizm przeszywa solidna dawka endorfin. Z całego serca polecam tę formę relaksu.

  Olga JJune 2020

 • TF

  Prowadząca zajęcia na najwyższym poziomie.

  Tomasz FJune 2020