Od dziecka zapalony piłkarz (w lokalnych ligach :) ), a od 7 lat biegacz długodystansowy. Biorę udział w zawodach od 800m po niczym nieograniczone ultra - przy czym to od 21 kilometrów w zwyż czuję się najlepiej. Na moim koncie znajduje się: 5km w czasie 15:58 Maraton w czasie 2:35:04 Zwycięstwa w biegach Ultra :) Zapraszam do wspólnego biegania :)

Recenzje uczestników (7)

 • GP

  Bardzo fajne i wartościowe zajęcia. Trening składa się z trzech części: rozgrzewki, treningu właściwego i schłodzenia. Rozgrzewka jest przeprowadzona starannie, nic nie jest na "odwal". Trening właściwy - Arek tak układa trening, by każdy mógł go zrealizować na podstawie swojego tempa. Treningi są urozmaicone, nie ma monotonni. Co tydzień w zasadzie jest coś innego. I dodatkowo zajęcia w grupie mają moc - często sama nie zrobiłabym takiego treningu. Widzę też duży postęp w jakości i szybkości mojego biegania. Polecam zdecydowanie!

  Gosia PSeptember 2020

 • MD

  Super zajęcia. Może nie dla zupełnie początkujących czy reaktywujących się po długim czasie, ale dałam radę. Jakoś :)

  Monika DSeptember 2020

 • Mariusz M

  Zajęcia prowadzone w świetnej atmosferze, z uwzględnieniem stopnia trudności zróżnicowanego w zależności od doświadczenia uczestników. Prowadzący udzielał przydatnych wskazówek uczestnikom, motywował do lepszej pracy. Jest człowiekiem z pasją, który potrafi zarażać zaangażowaniem. Dzięki temu treningowi mogłem urozmaicić swoją rozgrzewkę przed biegiem i sprawdzić się na cięższej jednostce treningowej (interwały). Na pewno pojawię się jeszcze na tych treningach :)

  Mariusz MSeptember 2020

 • ST

  Świetna organizacja, klimat a przede wszystkim ludzie biorący udział w wydarzeniu! Pomysł z testem butów jak najbardziej na PLUS!

  Sylwia TAugust 2020

 • Magdalena Z

  Dziękuję :) Możliwość przetestowania obuwia to strzał w dziesiątkę - pozwoliło mnie lepiej poznać moje potrzeby. Po treningu zakończonym pod Deca, weszłam do sklepu i kupiłam buty (inne niż te w których biegłam), rękawiczki (idzie jesień!) i etui na telefon. Brawo za pomysł!

  Magdalena ZAugust 2020

 • KG

  Super!!

  Krystian GAugust 2020

 • Piotr J

  Przyjemny trening biegowy (rozgrzewka, zadanie główne, schłodzenie, rozciąganie) w fajnych okolicznościach przyrody (las) i miłym towarzystwie. Dobrze było się spotkać z trenerem Arkiem po dłuższej przerwie. Polecam.

  Piotr JAugust 2020