Trening z DecathlonRumiaBiega / Czwartek 20:35
Marek G
Marek G

Trening z DecathlonRumiaBiega ​/​ Czwartek 20:35

Organizator: Marek G
Bieganie
Termin
różne terminy
Czas trwania
1 godzina
Liczba miejsc
Różne limity - wybierz datę wydarzenia
Wiek
brak ograniczeń
Poziom

Opis oferty

Zapraszam Cię bez względu na poziom sportowy. - W planie trening wzmacniający​,​ - bieg po bieżni MOSIR Rumia​​,​ każdy w swoim tempie. - Po bieganiu wspólne rozciąganie i uspokojenie organizmu. Zapraszam do udziału w zajęciach.

Poziom uczestników

  • Nowicjusz
  • Początkujący
  • Średniozaawansowany
  • Zaawansowany
  • Profesjonalista

Wiek uczestników

brak ograniczeń

Zasady

Każdy Uczestnik ma prawo przed przystąpieniem do wykonywania ćwiczeń wskazanych przez instruktora odmówić ich wykonania, uznając je za niebezpieczne dla swego stanu zdrowia. Jeżeli ćwiczenie przekracza możliwości fizyczne ćwiczącego, powinien zgłosić to instruktorowi. W przypadku odniesienia urazu, kontuzji lub złego samopoczucia Uczestnik zajęć powinien natychmiast zgłosić się do instruktora i poinformować go o swojej dolegliwości. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne negatywne następstwa dla zdrowia Uczestnika wynikające z uczestnictwa w wykonywaniu ćwiczeń w czasie zajęć sportowych organizowanych zgodnie z wszelkimi zasadami sportowymi. Zabrania się uczestnictwa w zajęciach po spożyciu jakiejkolwiek dawki alkoholu lub innych środków odurzających. Uczestnika obowiązuje dbałość o dobry stan urządzeń, udostępnianego sprzętu sportowego oraz miejsca treningowego. Za wszelkie szkody powstałe z winy Uczestnika ponosi on odpowiedzialność finansową, a w przypadku osób niepełnoletnich jego rodzice lub opiekun prawny.

Informacje dodatkowe

Uczestnicy, którzy nie ukończyli 18 roku życia, są zobowiązani przekazać Organizatorowi udzieloną pisemnie zgodę na uczestnictwo w zajęciach od rodzica lub opiekuna prawnego.

Lokalizacja

Adres: Adama Mickiewicza 49, 84-230 Rumia, Polska

Uwagi: Stadion MOSiR Rumia

Organizator

Marek G
Cześć, jestem Marek G.

Pasjonat zdrowego stylu życia, multisportowiec, w dzieciństwie piłkarz, później biegacz i medalista MP w Nordic Walking.

Pasjonat zdrowego stylu życia, multisportowiec, w dzieciństwie piłkarz, później biegacz i medalista MP w Nordic Walking.

To nie do końca jest wydarzenie, którego szukasz?

Sprawdź nasze inne wydarzenia

0,00 zł