Trening siatkówki z Decathlon Rumia 23.11.2023
Aleksandra C
Aleksandra C

Trening siatkówki z Decathlon Rumia 23.11.2023

Organizator: Aleksandra C
Siatkówka
Termin
23 listopada 2023 15:00
Czas trwania
1,5 godziny
Liczba miejsc
bez limitu
Wiek
8 - 15
Poziom

Opis oferty

Trening siatkówki prowadzony przez trenera UKS 1 REDA oraz zawodniczki damskiej sekcji UKS 1 REDA. Podczas treningu popracujemy nad podstawowymi umiejętnościami​,​ takimi jak technika uderzeń​,​ poprawne przyjmowanie i podawanie piłki​,​ sprawność fizyczna​,​ koordynacja ruchowa oraz zrozumienie zasad gry. Ważne jest​,​ aby dzieci rozwijały umiejętności techniczne i zdobywały doświadczenie w grze zespołowej​,​ jednocześnie czerpiąc radość z aktywności fizycznej.

Poziom uczestników

  • Nowicjusz
  • Początkujący
  • Średniozaawansowany
  • Zaawansowany
  • Profesjonalista

Wiek uczestników

8 - 15

Zasady i regulamin

- Uzyskanie pisemnej zgody rodziców na udział dziecka w treningach i imprezach sportowych. Każdy Uczestnik ma prawo przed przystąpieniem do wykonywania ćwiczeń wskazanych przez instruktora odmówić ich wykonania, uznając je za niebezpieczne dla swego stanu zdrowia. Jeżeli ćwiczenie przekracza możliwości fizyczne ćwiczącego, powinien zgłosić to instruktorowi. W przypadku odniesienia urazu, kontuzji lub złego samopoczucia Uczestnik zajęć powinien natychmiast zgłosić się do instruktora i poinformować go o swojej dolegliwości. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne negatywne następstwa dla zdrowia Uczestnika wynikające z uczestnictwa w wykonywaniu ćwiczeń w czasie zajęć sportowych organizowanych zgodnie z wszelkimi zasadami sportowymi. Zabrania się uczestnictwa w zajęciach po spożyciu jakiejkolwiek dawki alkoholu lub innych środków odurzających. Uczestnika obowiązuje dbałość o dobry stan urządzeń, udostępnianego sprzętu sportowego oraz miejsca treningowego. Za wszelkie szkody powstałe z winy Uczestnika ponosi on odpowiedzialność finansową, a w przypadku osób niepełnoletnich jego rodzice lub opiekun prawny.

Informacje dodatkowe

Dzieci zobowiązane są do ubioru sportowego. Trenerzy mają obowiązek monitorować warunki bezpieczeństwa podczas treningów.

Trenerzy posiadają wymagane kwalifikacje do pracy z dziećmi.

Lokalizacja

Adres: Brzozowa 30, 84-240 Reda, Polska

Organizator

Aleksandra C
Cześć, jestem Aleksandra C.

To nie do końca jest wydarzenie, którego szukasz?

Sprawdź nasze inne wydarzenia

0,00 zł