Tenis stołowy Decathlon Katowice

Tenis stołowy Decathlon Katowice

Organizator: Oskar Ł
Tenis stołowy
Termin
dowolny termin
Czas trwania
nieokreślono
Liczba miejsc
bez limitu
Wiek
brak ograniczeń
Poziom

Opis oferty

Zapraszamy do korzystania z Naszych stołów do tenisa stołowego !:) Rakietki oraz piłeczki dostępne w Naszym serwisie rowerowym​/​ narciarskim

Poziom uczestników

  • Nowicjusz
  • Początkujący
  • Średniozaawansowany
  • Zaawansowany
  • Profesjonalista

Wiek uczestników

brak ograniczeń

Zasady i regulamin

Należy zapisać się na wydarzenie aby korzystać z Naszych stołów oraz napisac wiadomosc o rezerwacje - dany dzien i godzine, max 2 dni przed rezerwacja (mamy do dyspozycji 2 stoly, jesli dana data bedzie juz zarezerwowa wczesniej - rezerwacja bedzie anulowana)

Informacje dodatkowe

REGULAMIN STREFA TESTOWA 1. TESTOWANIE SPRZETU SPORTOWEGO WEWNATRZ SKLEPU JEST DOZWOLONE WYLACZNIE W WYZNACZONYCH DO TEGO CELU STREFACH TESTOWYCH ODPOWIEDNIO OZNAKOWANYCH, CHYBA ZE DYREKCJA SKLEPU PODEJMIE ODMIENNA DECYZJE 2. TESTUJAC SPRZET W STREFIE TESTOWEJ ZALECAMY DOSTOSOWAC PANSTWA WYSILEK FIZYCZNY DO PANSTWA UMIEJETNOSCI, WARUNKOW ZDROWIA I ZALECEN MEDYCZNYCH ZWIAZANYCH Z PANSTWA STANEM ZDROWIA. 3. KORZYSTANIE ZE SPRZETU SPORTOWEGO W STREFIE TESTOWEJ JEST NIEODPLATNE I ODBYWA SIE W GODZINACH OTWARCIA SKLEPU. 4. SPRZET SPORTOWY MOZE BYC TESTOWANY WYLACZNIE PRZEZ OSOBY PELNOLETNIE. 5. OSOBY NIEPELNOLETNIE MOGA TESTOWAC SPRZET SPORTOWY JEDYNIE W OBECNOSCI RODZICOW LUB OPIEKUNOW, KTORZY PONOSZA ZA NIE PELNA ODPOWIEDZIALNOSC 6. PODCZAS TESTOWANIA SPRZETU SPORTOWEGO NALEZY ZACHOWAC MAKSYMALNA OSTROZNOSC I MIEC NA UWADZE BEZPIECZENSTWO INNYCH UZYTKOWNIKOW TESTUJACY SPRZET SPORTOWY 7. W TRAKCIE TESTOWANIA SPRZETU NIEDOZWOLONE JEST -STWARZANIE SYTUACJI NIEBEZPIECZNYCH DLA INNYCH UZYTKOWNIKOW -URZADZANIA NIEBEZPIECZNYCH ZABAW 8. PRZED OPUSZCZENIEM STREFY TESTOWEJ NALEZY POZOSTAWIC PO SOBIE PORZADEK, RAKIETKI DO TENISA STOLOWEGO PROSZE ODLOZYC NA SERWISU 9. DECATHLON SP. Z O.O. Z SIEDZIBA W WARSZAWIE NIE PONOSIE ODPOWIEDZIALNOSCI ZA EWENTUALNE SZKODY LUB WYPADKI ZWIAZANE Z TESTOWANIEM SPRZETU SPORTOWEGO KTORE POWSTALY W WYNIKU NIEODPOWIEDNIEGO KORZYSTANIA ZE STREFY TESTOWEJ.

Lokalizacja

Adres: Trasa Nikodema i Józefa Renców 30, 40-878 Katowice, Polska

Uwagi: Decathlon Katowice

Organizator

Cześć, jestem Oskar Ł.

Gracz w sporty rakietowe tenis ziemny/squash/badminton/tenis stołowy

Gracz w sporty rakietowe tenis ziemny/squash/badminton/tenis stołowy

To nie do końca jest wydarzenie, którego szukasz?

Sprawdź nasze inne wydarzenia

0,00 zł