Spinningowe Grand Prix Decathlon Poznań - 2023 - 1 tura
Tobiasz N
Tobiasz N

Spinningowe Grand Prix Decathlon Poznań - 2023 - 1 tura

Organizator: Tobiasz N
Wędkarstwo
Termin
8 czerwca 2023 05:00
Czas trwania
8
Liczba miejsc
120
Wiek
brak ograniczeń
Poziom

Opis oferty

Zawody spinningowe​​​​​,​​​​​ które odbędą się w formule 2 tur Grand Prix. 1 tura - 8.06.2023 - czwartek - Warta w Rogalinku - zapisy do 4.06.2023 2 tura - 30.09.2023 - sobota - Warta w Obornikach Zapraszamy na pierwszą turę trzeciej edycji SGPDP​​​​,​​​​​​ która oczywiście będzie polegała na rywalizacji ale mamy nadzieję​​​​​,​​​​​ że pozwoli w przyjaznej atmosferze spotkać się nad wodą i spędzić czas w gronie pasjonatów wędkarstwa spinningowego.

Poziom uczestników

  • Nowicjusz
  • Początkujący
  • Średniozaawansowany
  • Zaawansowany
  • Profesjonalista

Wiek uczestników

brak ograniczeń

Brak ograniczeń

Zasady

Harmonogram zawodów: 7:00 - 7:45 - Rejestracja oraz wydawanie pakietów startowych, 7:45 - 8:00 - Odprawa oraz słowo od organizatora, 8:00 - 14:00 - Łowienie, Do 14:30 - Czas na powrót do miejsca zbiórki (NAWET W PRZYPADKU BRAKU RYB), Około 15:30 - Zakończenie, 1. Poruszamy się pieszo. 2. Brodzenie do wysokości woderów. 3. Zawodnicy/Zawodniczki zobowiązani są utrzymywać 25m odstęp pomiędzy sobą podczas łowienia, chyba, że uzyskają zgodę wcześniej łowiącego kolegi/koleżanki, który/a wyrazi zgodę na łowienie w bliższej odległości. 4. Dozwolone jest udzielanie sobie pomocy w sytuacjach kryzysowych oprócz podbierania ryb. 5. Do klasyfikacji bierzemy pod uwagę maksymalnie 15 zgłoszonych w aplikacji ryb. 6. Zawodnicy zobowiązani są do posiadania telefonu komórkowego oraz pobrania aplikacji Fiske, która służy do zgłaszania złowionych ryb. 7. Zdjęcia ryb wykonujemy zawsze w taki sam sposób: - głowa ryby skierowana w stronę 0cm, - ryba znajduje się na miarze, - numer startowy musi być widoczny, - górna lub dolna krawędź miarki musi być widoczna, 8. Powrót na miejsce zbiórki najpóźniej do godziny 14:30. Każde spóźnienie będzie skutkowało karą punktową. 9. Wymiary ryb: - okoń – 20cm - jaź, kleń – 30cm - szczupak/sandacz – 50cm - boleń – 40cm - sum - 70cm 10. NAGRODY: Nagrody za poszczególne tury: 1 miejsce - Bon do Decathlon + Puchar za 1 miejsce + nagrody od sponsorów 2 miejsce - Bon do Decathlon + Puchar za 2 miejsce + nagrody od sponsorów 3 miejsce - Bon do Decathlon + Puchar za 3 miejsce + nagrody od sponsorów 4 miejsce - Bon do Decathlon + nagrody od sponsorów 5 miejsce - Bon do Decathlon + nagrody od sponsorów 6 miejsce - Bon do Decathlon + nagrody od sponsorów *Lista nagród będzie na bieżąco aktualizowana Nagrody za cykl Grand Prix: 1 miejsce - Bon do Decathlon + Puchar Mistrza + nagrody od sponsorów 2 miejsce - Bon do Decathlon + Puchar ViceMistrza + nagrody od sponsorów 3 miejsce - Bon do Decathlon + Puchar 2-go ViceMistrza + nagrody od sponsorów 4 miejsce - Bon do Decathlon + nagrody od sponsorów 5 miejsce - Bon do Decathlon + nagrody od sponsorów 6 miejsce - Bon do Decathlon + nagrody od sponsorów Wszyscy uczestnicy biorący udział w zawodach zawalczą o tytuł Spinningowego Mistrza Decathlon Poznań 2023!

Informacje dodatkowe

Po zapisaniu na zawody prosimy o przesłanie poniższych danych poprzez platformę Decathlon GO: - imię i nazwisko startującego/startujących (w przypadku zapisu większej ilości uczesntików) - niestety organizator widzi tylko imię i pierwszą literę nazwiska, - informacji o fakcie posiadania opłaty w Okręgu PZW Poznań, - nazwy użytkownika w aplikacji Fiske (https://fiske.pl/) Bardzo prosimy o powrót na miejsce zbiórki bez względu na to czy mamy złowione jakieś ryby czy wracamy "na pusto". Jest to niezbędne dla nas by mieć pewność, że każdy wrócił bezpiecznie do punktu startowego. PUNKTACJA GRAND PRIX Sposób punktacji w całym cyklu Grand Prix: 1 miejsce w dowolnej turze to 1pkt. 2 miejsce w dowolnej turze to 2 pkt. 3 miejsce w dowolnej turze to 3 pkt. Itd. Po trzech turach zawodnik z najmniejszą ilością punktów wygrywa cały cykl Grand Prix. W przypadku równej ilości punktów wygrywa ten zawodnik, którego najlepsze miejsce jest wyższe. W przypadku gdy dwóch zawodników zwyciężyło w jednej turze (lub ich najwyższe miejsce jest takie samo) zwycięża ten, którego drugie najlepsze miejsce jest wyższe. W przypadku gdy dwóch zawodników zajęło takie same miejsce w dwóch turach liczy się trzeci wynik. Jeśli nawet wtedy zawodnicy będą remisowali liczy się suma punktów za ryby uzbierana w całym Grand Prix. Jeśli suma punktów za ryby również jest taka sama, zwycięża ten wędkarz, który w trakcie tych dwóch tur złowił najdłuższą rybę. PUNKTACJA - POJEDYNCZA TURA ZAWODÓW Nie można zająć miejsc ex aequo na pozycjach 1-6. W przypadku równej ilości punktów liczy się największa ryba, w przypadku takiej samej największej ryby liczy się druga największa ryba itd. Jeśli zawodnicy nadal remisują liczy się moment zapisu na zawody. Na miejscach od 7 w dół w przypadku takiej samej ilości punktów za ryby zawodnicy zajmują miejsca ex aequo.

Lokalizacja

Adres: Rogalinek, Poland

Uwagi: Zbiórka na placu przy ul. Wodnej

Organizator

Tobiasz N
Cześć, jestem Tobiasz N.

Pasjonat wędkarstwa, miłośnik podróży i aktywności fizycznej ;)

Pasjonat wędkarstwa, miłośnik podróży i aktywności fizycznej ;)

To nie do końca jest wydarzenie, którego szukasz?

Sprawdź nasze inne wydarzenia

90,00 zł