Bezpłatne treningi BJJ (brazylijskiego jiu jitsu)
Bezpłatne treningi BJJ (brazylijskiego jiu jitsu)
Bezpłatne treningi BJJ (brazylijskiego jiu jitsu)
Gracie B
Gracie B

Bezpłatne treningi BJJ (brazylijskiego jiu jitsu)

Organizator: Gracie B
Sztuki walki
Termin
różne terminy
Czas trwania
60 min
Liczba miejsc
Różne limity - wybierz datę wydarzenia
Wiek
16 - 60
Poziom

Opis oferty

W Akademii Gracie Barra Poznań trwa otwarty cykl BEZPŁATNYCH ZAJĘC BJJ INTRO! Dołączysz? Można to zrobić w dowolnym momencie. TO ZAJĘCIA DLA OSÓB​,​ KTÓRE CHCĄ ROZPOCZĄĆ PRZYGODĘ z BJJ i nie miały wcześniej kontaktu ze sztukami walki. Na pewno dasz sobie radę! Trenujemy bez jakichkolwiek opłat w każdy piątek. INFORMACJE ORGANIZACYJNE: 🦇TRENING ROZPOCZYNA SIĘ O GODZ. 18:00 i trwa godzinę. 🦇Spotykamy się na macie Akademii Gracie Barra Poznań w przejściu podziemnym pod Rondem Kaponiera​,​ 10 minut przed treningiem. 🦇Zabieramy​,​ ręcznik​,​ wodę​,​ klapki i wygodny strój sportowy. 🦇Po Akademii poruszamy się w klapkach​,​ a po macie boso. BJJ INTRO to trening dla osób zupełnie "zielonych" w temacie sztuk walki i brazylijskiego jiu jitsu​,​ bez sparingów i ciężkich wyzwań. Będzie ciekawie​,​ sympatycznie i bezpiecznie. Jednym słowem 100% bjj​,​ ale na miękko 😉💪😎 📞Kontakt i informacje: +48 507 700 320 - jeśli nie odbieramy to prosimy o sms. Odpiszemy lub oddzwonimy 👊

Poziom uczestników

  • Nowicjusz
  • Początkujący
  • Średniozaawansowany
  • Zaawansowany
  • Profesjonalista

Wiek uczestników

16 - 60

Zajęcia adresowane są do osób dorosłych. Wymagają częstych zmian pozycji, wstawania, siadania i leżenia. Zawodnicy zajmują pozycje parterowe i mocują się w pozycji leżącej. Granica wieku dla osób rozpoczynających trening jest zdroworozsądkowa. Wspólnie sprawdzimy czy trening może być dla Ciebie atrakcyjny i bezpieczny.

Informacje dodatkowe

Przyjdź do nas na 10 minut przed treningiem. Zabierz strój sportowy, czyste klapki na zmianę i butelkę wody. Trening wymaga intensywnego kontaktu fizycznego, więc prosimy o przestrzeganie zasad higieny.

Na matę wchodzimy boso. Należy zdjąć biżuterię i zegarek. Paznokcie powinny być czyste i krótkie.

Lokalizacja

Adres: Rondo Kaponiera, 61-001 Poznań, Polska

Uwagi: Przejście podziemne pod Rondem, poziom -1, wejście od ulicy św. Marcin.

Organizator

Gracie B
Cześć, jestem Gracie B.

To nie do końca jest wydarzenie, którego szukasz?

Sprawdź nasze inne wydarzenia

0,00 zł