Ups, coś poszło nie tak. Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Powrót

Zakończenie sezonu SUP - Pętla Zegrze

Decathlon Warszawa

Adres

6 godz.

Czas trwania

Kobieta, Mężczyzna

Dla kogo

Sport Festival

Dyscyplina sportu

O wydarzeniu

Zapraszamy na wyjątkowe zakończenie sezonu SUP w ramach cyklu Decathlon Sport Festiwal! Wydarzenie „Zakończenie Sezonu SUP - Pętla wokół Zegrza” odbędzie się 21 września 2024 r. w malowniczym Port Nieporęt. To idealna okazja, aby zakończyć sezon na wodzie w wyjątkowy sposób i spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu.

Atrakcje wydarzenia:

Spływ SUP: Główną atrakcją wydarzenia będzie spływ na deskach SUP, który wystartuje o godzinie 10:00. Uczestnicy będą mieli do wyboru dwie pętle trasy, które zostaną dostosowane do warunków pogodowych i preferencji uczestników. Szczegóły tras znajdziecie w zakładce zdjęcia.

Rodzinne atrakcje: Wydarzenie to nie tylko spływ, ale również świetna okazja do spędzenia czasu z rodziną. Na miejscu dostępne będ
...

Ważne informacje

Wymagania dla gości

Poziomy zaawansowania uczestników: Nowicjusz, Początkujący, Średniozaawansowany, Zaawansowany, Profesjonalista

Zasady i regulamin

1. Aby wziąć udział w wydarzeniu wymagane jest dokończenie rejsetracji na platformie DecathlonGO 2. Obowiązkowe jest posiadanie środków asekuracyjnych w postaci kamizelki 3. Obowiązkowe jest podpisanie oświadczenia uczestnika na miejscu przed rozpoczęciem spływu.

Lokalizacja

Rezerwacja

Za darmo

Brak dostępnych terminów

  • Brak dostępnych miejsc