Charytatywny Bieg Tyłem
Justyna S
Justyna S

Charytatywny Bieg Tyłem

Organizator: Justyna S
Bieganie
Termin
09.06.2024, 10:00
Czas trwania
700
Liczba miejsc
Pozostało: 0/
Wiek
brak ograniczeń
Poziom

Opis oferty

Decathlon Rybnik serdecznie zaprasza do wsparcia IV Charytatywnego Biegu Tyłem​,​ gdzie tegorocznym bohaterem wydarzenia jest Fabienek walczący z Zespołem Pradera Willego. Zaczynamy 🔥 Właśnie ruszyły zapisy do IV CHARYTATYWNYCH MISTRZOSTW RYBNIKA W BIEGANIU TYŁEM oraz BIEGÓW DZIECI DLA FABIANKA ❤️ Zawody odbędą się w niedzielę 9 czerwca 2024roku od godz. 11 na rybnickim stadionie lekkoatletycznym 🙋‍♂️ Opłata startowa: dorośli min 30zł dzieci min 15zł ▪️Pieniążki przelewamy wchodząc w stronę www.siepomaga.pl​/​fabian-kaminski (z dopiskiem bieg charytatywny) ▪️a następnie na email: ZapisyNaBiegTylem@interia.pl wysyłamy potwierdzenie przelewu (najlepiej zrzut ekranu) oraz swoje imię​,​ nazwisko​,​ datę ur​,​ miejscowość czy nazwę drużyny 🏃🏃 Cel jest szczytny​,​ dlatego mile widziane większe wpłaty za co już teraz serdecznie dziękujemy ❤️ Limit uczestników: ▪️Kobiety 54 ▪️Mężczyźni 54 ▪️Dzieci 52 Kategorie dzieci będą podane w późniejszym czasie i uzależnione od ilości oraz wieku chętnych. Za dzieci uważamy osoby do 12 roku życia​,​ a młodzież 13 letnia (tj. rok ur 2011) startuje już z dorosłymi. Zachęcamy do zapisu maluszków do kategorii 0-2​,​ która jest zawsze hitem Naszych Biegów ✌️ INFORMUJEMY​,​ ŻE WYDARZENIE JEST ZAPISANEM DODATKOWYM DLA UCZESTNIKOW BIORACYCH UDZIAŁ W BIEGU​,​ KTÓRZY ZOSTALI ZWERYFIKOWANI I POTWIERDZENI PRZEZ ORGANIZATORA BIEGU.

Poziom uczestników

  • Nowicjusz
  • Początkujący
  • Średniozaawansowany
  • Zaawansowany
  • Profesjonalista

Wiek uczestników

brak ograniczeń

Lokalizacja

Adres: Gliwicka 72, 44-200 Rybnik, Polska

Organizator

Justyna S
Cześć, jestem Justyna S.

Doradca Sportowy działu turystyka Decathlon Rybnik Szkoleniowec Budowania Relacji z klientem poprzez skuteczną sprzedaż.

Doradca Sportowy działu turystyka Decathlon Rybnik Szkoleniowec Budowania Relacji z klientem poprzez skuteczną sprzedaż.

To nie do końca jest wydarzenie, którego szukasz?

Sprawdź nasze inne wydarzenia