Zajęcia sportowe dla dzieci w Łodzi

Prawidłowy rozwój dziecka bez regularnego ruchu nie będzie możliwy. Z Decathlon Go znajdziesz najlepszy rodzaj treningu dla twojego dziecka i wprowadzisz go w fascynujący świat sportu! 

Decathlon x PLS Łódź 24.02.24
Decathlon x PLS Łódź 24.02.24
aleja Unii Lubelskiej 2, 94-020 Łódź, Polska
dowolny termin
Różne poziomy zaawansowania
Za darmo
Dzień Otwarty z Herosami dla Przedszkolaków
Dzień Otwarty z Herosami dla Przedszkolaków
Zamknięta 3, 93-323 Łódź, Polska
dowolny termin
Różne poziomy zaawansowania
Za darmo
Dzień Otwarty z Herosami dla Przedszkolaków
Dzień Otwarty z Herosami dla Przedszkolaków
Zamknięta 3, 93-323 Łódź, Polska
dowolny termin
Różne poziomy zaawansowania
Za darmo
Warsztaty ekologiczne dla dzieci  z Decathlon
Warsztaty ekologiczne dla dzieci z Decathlon
Stanisława Czernika 1/3/3, 92-515 Łódź, Poland
dowolny termin
Różne poziomy zaawansowania
Za darmo

 

 

Wyjątkowe zajęcia sportowe dla dzieci w Łodzi

Regularne treningi to klucz do sukcesu! Niezależnie od tego, czy masz na pokładzie przedszkolaka czy starsze dziecko. Aktywność fizyczna rozwija sprawność fizyczną, zręczność, koncentrację, ducha zdrowej rywalizacji i wzajemnego szacunku. W zależności od wybranego rodzaju ćwiczeń wspiera także gibkość, wzmacnia mięśnie, prawidłową postawę, koordynację ruchową czy samodyscyplinę. Sport to również wspaniałe narzędzie do kształtowania psychiki młodego człowieka.

By maluch chętnie uczęszczał na zajęcia dodatkowe, warto wybrać ciekawy dla niego rodzaj aktywności, który będzie prowadzony przez doświadczonych trenerów. Zarówno treningi indywidualne, jak i grupowe mają wiele zalet. Z Decathlon Go znajdziesz ogólnorozwojowe treningi dla Twojej pociechy w Twoim mieście. Możesz zdecydować się między innymi. na zajęcia z piłki nożnej dla dzieci, akrobatyki, gimnastyki, tańca czy karate i kickboxingu. Wszystko w zależności od tego, co najbardziej zainteresuje malucha.

Zajęcia sportowe dla dzieci w Łodzi – jak je znaleźć?

Niezależnie od tego, czy szukasz treningów tanecznych, gimnastycznych, piłkarskich czy z tenisa stołowego i siatkówki, na platformie Decathlon Go w szybki sposób znajdziesz listę dostępnych treningów w Łodzi i innych miastach. Jeśli Twoje dziecko lubi zdrowe współzawodnictwo z rówieśnikami, zapisanie na zajęcia grupowe prowadzone w profesjonalny sposób może być dobrym pomysłem. Możesz zapoznać się z planem treningowym, oraz harmonogramem zajęć – wszystkie szczegóły oraz niezbędne informacje znajdziesz na platformie Decathlon Go.

Nie obawiaj się, jeśli Twoja pociecha będzie chciała zmienić rodzaj aktywności na inny – nie będziesz związany żadną umową członkostwa. Zapłacisz jedynie za te treningi, w których dziecko weźmie udział. W zależności od pory roku zajęcia odbywają się na otwartej przestrzeni lub hali sportowej.

Zajęcia dla dzieci z elementami gry i zabawy

Zajęcia sportowe do doskonała okazja do uczenia się nowych kompetencji, na przykład radzenia sobie z presją i oczekiwaniami, wzrost cierpliwości, samozaparcia i dyscypliny czy współpracy w grupie. Zajęcia ogólnorozwojowe to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu i czerpanie radości z aktywności fizycznej. Zajęcia indywidualne, w małych grupach czy drużynie – wybierz najlepszą opcję, w zależności od potrzeb malucha.

Warto wybrać trening dla dziecka, który będzie przeplatać się z beztroską zabawą i ćwiczeniami ogólnorozwojowymi. Dzięki zajęciom maluch będzie miał szansę odkryć nowe zainteresowania i pasje, które pomogą w osiąganiu celów w innych dziedzinach życia. To również świetna okazja na wspólne spędzenie czasu i zawężenie łączących was więzi! Na Decathlon Go znajdziesz listę aktywności, które możesz wykonywać wspólnie z dzieckiem – w Łodzi i na terenie innych miast.