Zajęcia fitness

Zajęcia fitness to doskonały rodzaj aktywności fizycznej, który zapewni Ci zdrowie oraz dobrą kondycję w formie zabawy. Znajdź zajęcia dla siebie i rozpocznij swoją fitnessową przygodę! 

Zajęcia sportowe w Decathlon Bielany, godzina 17:30
Zajęcia sportowe w Decathlon Bielany, godzina 17:30
Francuska 2, 55-040 Bielany Wrocławskie, Poland
dowolny termin
Różne poziomy zaawansowania
Za darmo
Crosstrening w Sportowym Płocku godz 18:00
Crosstrening w Sportowym Płocku godz 18:00
Narodowych Sił Zbrojnych 3, 09-400 Płock, Polska
dowolny termin
Różne poziomy zaawansowania
Za darmo
DECATHLON CHALLENGE - POCZESNA
DECATHLON CHALLENGE - POCZESNA
Krakowska 12, 42-262 Nowa Wieś, Polska
dowolny termin
Różne poziomy zaawansowania
Za darmo
Decathlon Challenge - Olsztyn
Decathlon Challenge - Olsztyn
Stanisława, Doktora Stanisława Dorantta 3, 10-699 Olsztyn, Polska
dowolny termin
Różne poziomy zaawansowania
Za darmo

 

 

Zajęcie fitness – jak znaleźć najlepsze miejsca?

Zajęcie fitness to nie tylko świetna okazja do poprawy kondycji i spalania tkanki tłuszczowej, ale również wzmocnienia ogólnej wydolności organizmu. Wybierz zajęcia dostosowane do Twoich potrzeb i sam zdecyduj o intensywności treningu i poziomie zaawansowania. Niezależnie od tego, czy zamierzasz zwiększyć elastyczność całego ciała dzięki pilatesowi, czy zafundować sobie intensywny trening cardio całej sylwetki – dzięki Decathlon Go znajdziesz miejsce na zajęcia fitness. Wystarczy, że na naszej stronie internetowej wpiszesz interesujący Cię rodzaj aktywności lub miasto, w którym mają odbyć się zajęcia.

W ramach zajęć możesz liczyć na treningi wzmacniające całe ciało, które zapewnią prawdziwy wyrzut endorfin! W zależności od rodzaju wybranej aktywności możesz nauczyć się efektywnego korzystania z siłowni czy poprawnego wykonywania ćwiczeń na płaski brzuch, czy kształtne pośladki. Odnajdź swój rytm na zajęciach z zumby, które poprawią koordynację i dadzą przy tym dużo radości.

Jak przygotować się do zajęć fitness?

Wejście w świat aktywności fizycznej i codzienne przekraczanie własnych granic może być niesamowitą przygodą! Wybierz rodzaj zajęć grupowych najbardziej dostosowanych do Twoich potrzeb. Zajęcia fitness to nie tylko poprawa wydolności organizmu i prawidłowej postawy ciała. To również dobra okazja do spalenia tkanki tłuszczowej dzięki treningowi fitness, który oparty jest o ćwiczenia z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała. Podczas zajęć będziesz nie tylko świetnie się bawić, ale również spalisz mnóstwo kalorii.

Zajęcia odbywają się na terenie wybranego przez Ciebie ośrodka. Rozpoczynają się krótką rozgrzewką. W zależności od rodzaju wybranych zajęć przydać się może własna mata do ćwiczeń oraz ręcznik, butelka z wodą i wygodny strój do ćwiczeń. Zajęcia przeznaczone są dla osób na każdym poziomie zaawansowania, bez ograniczeń wiekowych. Wspierają utrzymanie prawidłowej postawy, kształtują mięśnie całego ciała i są prowadzone przez doświadczonych trenerów.

Szeroki wybór zajęć fitness w Twoim mieście

Wybierz najlepszy dla siebie rodzaj aktywności. Dzięki wysokiej intensywności poprawisz kondycję i koordynację ruchową. Możesz również wybrać trening ukierunkowany na angażowanie mięśni brzucha czy pośladków. Podczas niektórych zajęć wykorzystywane są ćwiczenia ze sztangami i hantlami, które będą angażować różne partie mięśniowe. Aktywność fizyczna w życiu codziennym jest bardzo ważna. Wybierz taką jej formę, która sprawi radość, np. dance fitness, body shape czy jogę.

Fitness to dobry element funkcjonalnych treningów, który poprawia koordynację i jest ukierunkowany na wzmacnianie kondycji całego ciała. Możesz zdecydować się na zajęcia kształtujące wybraną grupę mięśni lub wzmacniające całe ciało. Pilates czy joga będą odpowiednie dla osób, które podczas aktywności nie chcą dodatkowo obciążać swoich stawów.

Z Decathlon Go nie musisz opłacać karnetu – płacisz jedynie wtedy, kiedy korzystasz z zajęć. Dzięki temu możesz próbować wielu rodzajów aktywności dostępnych w Twoim mieście!