A może inna aktywność sportowa w Warszawie?

Interesujesz się innymi sportami? Sprawdź co jeszcze dla Ciebie mamy w Twoim mieście.

Siatkówka Warszawa - gdzie na mecz?

Jeśli jesteś fanem siatkówki, mieszkasz w Warszawie i chcesz doświadczyć siatkarskich emocji na trybunach, możesz wybrać się na mecz siatkówki zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Najlepszym męskim zespołem, grającym w PlusLidze, jest drużyna VERVA Warszawa ORLEN Paliwa, w której składzie znajdują się reprezentanci Polski oraz innych czołowych siatkarskich krajów. W sezonie 2019/2020 stołeczna drużyna rozgrywa swoje mecze również w siatkarskiej Lidze Mistrzów, dzięki czemu możesz oglądać siatkówkę na najwyższym międzynarodowym poziomie. Swoje spotkania klub rozgrywa w hali COS Torwar przy ul. Łazienkowskiej 6A. Gra w wykonaniu mężczyzn to nie tylko mocna zagrywka i ataki, ale też gra blokiem i świetn e obrony w polu. To wszystko sprawia, że z zapartym tchem będziesz obserwował mecz siatkówki. Warszawa to miasto, w którym i żeńska siatkówka stoi na wysokim poziomie. Drużyna Wisła Warszawa gra w Lidze Siatkówki Kobiet. Mecze kobiet możesz oglądać w hali OSiR Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 40.

Treningi siatkówki - Warszawa

Treningi siatkówki w Warszawie odbywają się w kilku halach i są przeznaczone dla osób o różnym poziomie zaawansowania. W hali sportowej przy ul. Skarżyńskiego 8 odbywają się treningi dla osób, które zaczynają swoją przygodę z tą dyscypliną, w tym siatkówki dla dzieci. Nauczysz się m.in. odbijać piłkę sposobem dolnym i górnym, zagrywać czy prawidłowo poruszać się na boisku. Jeśli jesteś bardziej zaawansowanym graczem, to Amatorska Liga Siatkówki w Warszawie będzie projektem, w którym możesz się sprawdzić. Mecze rozgrywane są w dwóch halach Białołęckiego Ośrodka Sportu – przy ul. Światowida 56 i Strumykowej 21. Biorą w niej udział także żeńskie drużyny, promując siatkówkę dla dziewcząt w Warszawie. W siatkówkę w Warszawie zagrasz również na Bielanach, w hali przy ul. Staffa 3/5.

Poczuj sportową adrenalinę na trybunach i wybierz się na mecz! Chcesz doświadczyć siatkarskich emocji na boisku? Są na wyciągnięcie ręki. Już dziś sprawdź, gdzie możesz trenować. Nie warto czekać dłużej, zarezerwuj miejsce już teraz!