Nagradzamy aktywność sportową bonami Decathlon!

Jeśli w maju dokonasz rezerwacji o łącznej wartości min. 40 zł, na wydarzenia objęte akcją #wspierajsport, otrzymasz od DecathlonGO bon na 20 zł do zrealizowania w sklepach Decathlon i na decathlon.pl. Jedyne czego potrzebujecie to karta lojalnościowa Decathlon, której numer należy podać przy dokonywaniu rezerwacji!

1. Załóż konto na DecathlonGO i aktywuj adres email poprzez link aktywacyjny, który otrzymasz na podanego przy rejestracji maila

2. Dodaj krótki opis swojej osoby, zaznacz interesujące Cię sporty i prześlij swoje sportowe zdjęcie profilowe, tak żeby inni mogli Cię lepiej poznać na platformie.

3. Na tej stronie (https://go.decathlon.pl/wspieraj-sport) znajdź interesujący Cię trening

4. Zapłać online za wejściówki na wybrane przez Ciebie zajęcia, tak żeby kwota opłaconych wejściówek w maju wynosiła min. 40 zł i podaj przy każdym zakupie numer swojej karty Decathlon.

5. Trenuj z nami przez cały miesiąc w ramach treningów, za które zapłaciłeś i ciesz się z bonu na kwotę 20 zł do wykorzystania na decathlon.pl i w naszych sklepach stacjonarnych.

Pod koniec każdego tygodnia będziemy przygotowywać listę osób, które wydały na DecathlonGO min. 40 zł w maju. Każda z tych osób otrzyma od nas informację na maila potwierdzającą spełnienie warunków akcji a następnie otrzyma od nas bon w formie cyfrowej. Bon będzie ważny przez cały rok i będzie można go przeznaczyć na dowolny produkt z naszego sklepu. Wspólnie #wspieramysport i spędzamy aktywnie maj ćwicząc z DecathlonGO!

Co zyskujesz jako organizator?

Wiemy, że nie jest lekko, dlatego chcemy wesprzeć, już teraz, zarówno trenerów, jak i siłownie w jak najszybszym powrocie do aktywności biznesowej. Jak to zrobimy?

Po pierwsze, od każdego, kto będzie potrzebował takiego wsparcia, na czas akcji będziemy pobierać tylko 3% prowizji na pokrycie kosztów transakcji w systemie płatności. Oczywiście obecność na naszej platformie pozostaje bez zmian - jest i będzie darmowa. Dzięki temu bez żadnych nakładów finansowych pozwoli to odbudować frekwencję i zainteresowanie usługami.

Po drugie, wesprzemy Wasze biznesy marketingowo, korzystając nie tylko z naszych własnych kanałów komunikacji, ale również skorzystamy z siły dotarcia Decathlonu. Będzie to niezwykle ważny aspekt, bo w takiej kombinacji docieramy do milionów sportowców miesięcznie.

Po trzecie, Twoja oferta będzie bardzo atrakcyjna dla potencjalnego klienta, ponieważ za wydanie min. 40 złotych w maju otrzymuje bon o wartościu 20zł do Decathlon. Chyba warto spróbować i wrzucić swój trening na platformę, co?

Tyle możemy dla Was zrobić i mamy nadzieję, że chociaż tak przyczynimy się do odbudowania Waszego biznesu. Wszyscy razem gramy do jednej bramki, dlatego tak ważne jest, aby się wzajemnie wspierać. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą propozycją, daj znać.