To wydarzenie zostało anulowane i nie można się na nie zapisać.

Treningi OPEN WATER indywidualny
Treningi OPEN WATER indywidualny
Treningi OPEN WATER indywidualny
Decathlon K
Decathlon K

Treningi OPEN WATER indywidualny

Organizator: Decathlon K
Pływanie
Termin
różne terminy
Czas trwania
60min
Uczestnicy
bez limitu
Wiek
brak ograniczeń
Poziom

Opis oferty

Cześć​,​ Zapraszamy Cię na indywidualne treningi open water​,​ prowadzone przez znanego w trójmiejskim świecie pływania​,​ instruktora Kamila Ziemianina! Kilka słów na zachętę od Kamila: Pływanie było i jest dużą częścią mojego życia. Od wczesnych lat trenowałem i rywalizowałem w tej dyscyplinie​,​ moja przygoda z profesjonalnym pływaniem rozpoczęła się w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Oświęcimiu. Tam zdobywałem umiejętności i doświadczenie​,​ którym chcę się dzisiaj z Tobą dzielić. Niejednokrotnie spotkałem się z tym​,​ że mimo umiejętności pływackich​,​ nawet na wysokim poziomie istniał lęk przed wodą otwartą. Można by powiedzieć​,​ że słusznie ale… . Respekt przed wodą otwartą nie może zakończyć się na blokadzie. Warto poznawać piękno korzystania z tych akwenów w bezpieczny sposób​,​ a zarazem wyszlifować sobie formę​,​ którą nie dadzą nam baseny. Moja oferta jest skierowana do osób​,​ które umieją pływać ale chcą np. powalczyć z lękiem przed wodą otwartą​,​ przygotowują się do zawodów typu triathlon​,​ maratony pływackie​,​ testy do Formozy itd. Trening prowadzę na zatoce ale też na jeziorze. Trwa on godzinę i składa się z części na lądzie 15 min. i części w wodzie. Na lądzie odbywa się część wytrzymałościowo-siłowa na gumach pływackich po czym na gorąco wchodzimy do wody. W wodzie trening prowadzę z kajaka​,​ na który zabieram potrzebny sprzęt. Zajęcia odbywają się w poniedziałki​,​ środy​,​ piątki i soboty. Głównie z samego rana na zatoce​,​ wyjątkowo w sobotę po południu na jeziorze. Chętnych zapraszam do kontaktu po więcej informacji. Niemożliwe to nie fakt​,​ tylko słabość :)

Poziom uczestników

  • Nowicjusz
  • Początkujący
  • Średniozaawansowany
  • Zaawansowany
  • Profesjonalista

Wiek uczestników

brak ograniczeń

Zasady

Niezbędne jest potwierdzenie obecności poprzez Decathlon Go.

Informacje dodatkowe

W razie pytań, skontaktuj się z nami :) martyna.gorajewska@decathlon.com, tel.: 880-340-585 kamil.ziemianin90@gmail.com

Lokalizacja

Adres: Jezioro Otomińskie, Polska

Uwagi: Miejsce do wyboru - Jezioro Otomińskie lub Zatoka.

Organizator

Decathlon K
Cześć, jestem Decathlon K.

Cześć! Zapraszamy Was na zajęcia sportowe z Decathlon Kartuska! Z chęcią odpowiemy na Wasze pytania, zapraszamy do kontaktu!

Cześć! Zapraszamy Was na zajęcia sportowe z Decathlon Kartuska! Z chęcią odpowiemy na Wasze pytania, zapraszamy do kontaktu!

To nie do końca jest wydarzenie, którego szukasz?

Sprawdź nasze inne wydarzenia

PLN 80.00