Torowe Czwartki na Wrocławskim Torze Kolarskim
Wrocławski W
Wrocławski W

Torowe Czwartki na Wrocławskim Torze Kolarskim

Organizator: Wrocławski W
Kolarstwo
Termin
4/11/2024
Czas trwania
90
Liczba miejsc
różne limity
Wiek
od 18 lat
Poziom

Weź udział w tym wydarzeniu, a otrzymasz 20zł na zakupy

dzięki Decathlon Active

Szczegóły promocji

Opis oferty

Torowe Czwartki odbywają się w czwartki na Wrocławskim Torze Kolarskim przy ul. Żmigrodzkiej 243 we Wrocławiu. Organizatorem jazd jest stowarzyszenie Wrocławski Welodrom im. Wernera Józefa Grundmanna​,​ KRS: 0000222251 --- INFORMACJE ZWIĄZANE Z PROWADZENIEM TOROWYCH CZWARTKÓW --- - UWAGA: Wypełnienie formularza online oraz dokonanie opłaty jest jednoznaczne z AKCEPTACJĄ warunków regulaminów Wrocławskiego Toru Kolarskiego oraz Otwartych Jazd oraz zobowiązaniem się do ich przestrzegania! KOSZT JAZD: - 40 PLN - jednorazowa opłata za wstęp. Forma płatności: błyskawiczna przez Decathlon GO - 35 PLN - jednorazowe wypożyczenie roweru torowego. W przypadku rezerwacji i opłaty roweru prosimy o kontakt mailowy: kontakt@wrowelo.com Podczas korzystania z obiektu wymagane jest przestrzeganie: - Regulaminu Wrocławskiego Toru Kolarskiego dostępnego na obiekcie - Regulaminu Torowych Czwartków: https://drive.google.com/file/d/1NonuYGDwvC3bNpAhks409JlSBA6KUYih/view?usp=sharing --- WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW TOROWYCH --- Na stanie posiadamy rowery torowe w rozmiarach od S do XL. Po wybraniu opcji "chcę wypożyczyć rower torowy" prosimy o kontakt mailowy w celu jego rezerwacji oraz doboru rozmiaru i pedałów. Na stronie wydarzenia znajduje się plik z rezerwacją rowerów.

Poziom uczestników

  • Nowicjusz
  • Początkujący
  • Średniozaawansowany
  • Zaawansowany
  • Profesjonalista

Z jazd możesz skorzystać nie mając doświadczenia w jeździe po torze. Każda nowa osoba przechodzi krótkie szkolenie teoretyczne i praktyczne.

Wiek uczestników

od 18 lat

Zasady i regulamin

Na torze kolarskim jeździmy tylko i wyłącznie na rowerach torowych. Jeśli nie posiadasz roweru torowego możesz skorzystać z wypożyczalni (patrz opis)

Zasady zwrotów oraz anulowania zapisu

do 72 godzin przed rozpoczęciem wydarzenia

Informacje dodatkowe

Obowiązkowy kask

Lokalizacja

Adres: Żmigrodzka 243, 51-129 Wrocław, Polska

Uwagi: Wejście od ul. Lekarskiej

Organizator

Wrocławski W
Cześć, jestem Wrocławski W.

https://wrowelo.com/o-nas/

https://wrowelo.com/o-nas/

To nie do końca jest wydarzenie, którego szukasz?

Sprawdź nasze inne wydarzenia