SANDEVER GAME S5P2/12
Decathlon O
Decathlon O

SANDEVER GAME S5P2​/​12

Organizator: Decathlon O
Siatkówka
Termin
14 czerwca 2023 18:00
Czas trwania
2 godziny
Liczba miejsc
11
Wiek
18 - 99
Poziom

Opis oferty

Witaj siatkarzu! Przed Tobą spotkanie z siatkówką plażową zawierające elementy treningu oraz rywalizacji. Zajęcia będą podzielone na poniższe interwały: 40 minut - animowana rozgrzewka bez piłek​​,​ z piłkami oraz ćwiczenia techniczno-taktyczne; 80 minut - 6-zespołowy turniej połączony z elementami draftu; Na koniec sezonu najlepsi zawodnicy otrzymają nagrody. Piłki z homologacją FIVB zapewnione przez organizatora. Do dyspozycji mamy dwa pełnowymiarowe boiska. Każda osoba​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​,​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ która chce wziąć udział w wydarzeniu​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​,​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ jest zobowiązana do przynależności​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​/​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​dołączenia do grupy na fb: https://bit.ly/2MVtcqW . Za negatywne zachowanie​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​,​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ które wpływa destrukcyjnie i demobilizująco na grupę​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​,​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ organizator ma prawo wyprosić uczestnika z zajęć. Uczestnictwo w zajęciach można odwołać max. do końca dnia poprzedzającego trening (wtorek 23:59).

Poziom uczestników

  • Nowicjusz
  • Początkujący
  • Średniozaawansowany
  • Zaawansowany
  • Profesjonalista

Odbicie sposobem górnym: umiejętność odbicia piłki w poprawny sposób znad głowy w przód, umiejętność wystawienia piłki o odpowiedniej szerokości i wysokości dla atakującego. Odbicie sposobem dolnym: umiejętność przyjęcia zagrywki, obrony piłki atakowanej, wystawy piłki sytuacyjnej. Zagrywka: umiejętność wykonania zagrywki z miejsca lub wyskoku. Atak: umiejętność wykonania prawidłowego nabiegu do ataku; umiejętność splasowania piłki, zbicia lub dropu. Blok: umiejętność kierowania wyskoku w górę (bez błędu dotknięcia siatki). Taktyka: brak wymagań.

Wiek uczestników

18 - 99

Zasady

Przychodzimy na zajęcia wcześniej, aby o 20:00 zacząć trening. Zajęcia trwają 2 H. Pierwsze 40 minut to rozgrzewka oraz ćwiczenia techniczno-taktyczne. 80 minut gry (miniturniej). Nie ma przestojów, prowadzimy trening, na którym chcę widzieć pełne zaangażowanie.

Informacje dodatkowe

Weź ze sobą: 1) Strój sportowy 2) Butelkę wody 3) Dobry humor :D

Lokalizacja

Adres: Koncertowa 4, 02-787 Warszawa, Polska

Uwagi: Kompleks obiektów sportowych Let's Go Beach, dojazd od ul. Beli Bartoka.

Organizator

Decathlon O
Cześć, jestem Decathlon O.

Decathlon Okęcie to grupa sportowców którzy chcą dzielić swoją pasję z innymi. Zapraszamy na nasze wydarzenia!

Decathlon Okęcie to grupa sportowców którzy chcą dzielić swoją pasję z innymi. Zapraszamy na nasze wydarzenia!

To nie do końca jest wydarzenie, którego szukasz?

Sprawdź nasze inne wydarzenia

14,99 zł