To wydarzenie zostało anulowane i nie można się na nie zapisać.

Plenerowa Zumba Fitness
Decathlon T
Decathlon T

Plenerowa Zumba Fitness

Organizator: Decathlon T
Taniec
Termin
15 czerwca 2023 17:00
Czas trwania
1 godzina
Liczba miejsc
20
Wiek
brak ograniczeń
Poziom

Opis oferty

Zumba Fitness to połączenie fitnessu z elementami tańców latynoamerykańskich. Świetna aktywność dla osób lubiących spalanie kalorii przy bardzo dobrej zabawie. Jest to trening aerobowy składający się z prostych układów tanecznych przy porwyającej muzyce🎶 Trening zumby pozytywnie wpływa na umysł i ciało. Na zajęciach można zapomnieć o codziennej rutynie i wyzwolić z siebie skrywane pokłady energii. Zalet wynikających z tańczenia zumby jest wiele. Można do nich zaliczyć: 1. większa świadomość własnego ciała - ruszając się​​​,​​​ wiemy​​​,​​​ jak pracuje nasze ciało. Zaczynamy przekraczać granice​​​,​​​ nasze ciało staje się bardziej rozciągnięte i potrafi więcej 2. spadek masy ciała - podczas godzinnych zajęć tańca zumby można stracić nawet 500 kalorii! 3. poprawa kondycji fizycznej - już po kilku zajęciach możemy zobaczyć różnicę w jakości naszego codziennego funkcjonowania 4. brak monotonii - muzyka latino połączona z układem tanecznym przenosi nas na zupełnie inny poziom ćwiczeń. Podczas zumby zrelaksujesz się​​​,​​​ odłożysz bieżące sprawy na bok i skupisz się na sobie 5. poprawa wyglądu sylwetki podczas zajęć poruszamy całe ciało​​​,​​​ powodując jego wysmuklenie​​​,​​​ ujędrnienie i wzmocnienie 6. pozytywny wpływ na jakość zdrowia - systematyczny wysiłek fizyczny zapobiega chorobom układu krwionośnego i zmniejsza poziom stresu 7. zumba jest aktywnością dla każdego - niezależnie od jego poziomu zaawansowania Zajęcia poprowadzi Weronika 🥳​​​,​​​ instruktor Zumby​​​,​​​ pasjonatka biegania i morsowania :)

Poziom uczestników

  • Nowicjusz
  • Początkujący
  • Średniozaawansowany
  • Zaawansowany
  • Profesjonalista

Nie potrzebujesz umiejętności aby uczestniczyć w zajęciach, wystarczy pozytywne nastawienie i uśmiech 🙂

Wiek uczestników

brak ograniczeń

Osoby poniżej 18 roku życia proszone są o zabranie pisemnej zgody opiekuna na uczestnictwo w zajęciach

Zasady

Dostosuj ubiór do pogody - ćwiczymy na świeżym powietrzu.

Informacje dodatkowe

Prosimy o przybycie 5 minut przed czasem Uczestnik wyraża zgodę na udostępnienie wizerunku przez organizatora i współorganizatora w celu promocji wydarzenia i jego podsumowania.

Uczestnicy biorą udział w wydarzeniu na własną odpowiedzialność. Każdy Uczestnik ma prawo przed przystąpieniem do wykonywania ćwiczeń wskazanych przez instruktora odmówić ich wykonania, uznając je za niebezpieczne dla swego stanu zdrowia. Jeżeli ćwiczenie przekracza możliwości fizyczne ćwiczącego, powinien zgłosić to instruktorowi. W przypadku odniesienia urazu, kontuzji lub złego samopoczucia, Uczestnik zajeć powinien natychmiast zgłosiś się do instruktora i poinformować go o swojej dolegliwości. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne negatywne następstwa dla zdrowia Uczestnika wynikające z uczestnictwa w wykonywaniu cwiczeń w czasie zajeć sportowych organizowanych zgodnie z wszelkimi zasadami sportowymi. Zabrania się uczestnictwa w zajęciach po spożyciu alkoholu lub innych srodków odurzających. Uczestnika obowiązuje dbałość o dobry stan urządzeń, udostępnianego sprzętu sportowego oraz miejsca treningowego. Za wszelkie szkody powstałe z winy Uczestnika ponosi on odpowiedzialność finansową, a w przypadku osób niepełnoletnich - jego rodzice lub opiekun prawny.

Lokalizacja

Adres: Grunwaldzka 110, 84-230 Rumia, Polska

Uwagi: Zajęcia odbywają się pod Decathlon Rumia

Organizator

Decathlon T
Cześć, jestem Decathlon T.

Cześć! Zapraszam Cię na zajęcia sportowe z Decathlon Trójmiasto!

Cześć! Zapraszam Cię na zajęcia sportowe z Decathlon Trójmiasto!

To nie do końca jest wydarzenie, którego szukasz?

Sprawdź nasze inne wydarzenia

0,00 zł