Kotlina Kłodzka Gravelem

Kotlina Kłodzka Gravelem

Organizator: Filip B
Kolarstwo
Termin
4/12/2024
Czas trwania
3 dni
Liczba miejsc
Pozostało: 0/ 4
Wiek
brak ograniczeń
Poziom

Opis oferty

Zapraszamy na gravelowy weekend w Kotlinie Kłodzkiej! W dniach 12 - 14.04 będziemy eksplorować rowerowe szlaki Kotliny. Trasy wiodą przez malowniczy Masyw Śnieżnika. Nie zabraknie szerokich szutrów​,​ które będziemy urozmaicać​,​ dającymi dużo radości z jazdy​,​ łagodnymi singletrackami. Gwarantujemy piękne widoki​,​ mnóstwo dobrej zabawy i poznanie rewelacyjnych ludzi. ;) - Baza wypadowa: Ośrodek SKI&BIKE House Stronie Śląskie - Planowany dystans: około 160 km podzielone na dwa dni jazdy - Rekomendowany typ roweru: Gravel lub MTB - Profil trasy: pagórkowata​/​górska - Tempo: rekreacyjne​,​ turystyczne W cenie wyjazdu zapewniamy: - dwa noclegi w pokojach 2-4 osobowych - możliwość skorzystania z sauny i balii po zakończonym dniu jazdy - pakiet wyjazdowy zawierający napoje izotoniczne i przekąski na drogę oraz gadżety od sponsorów - udział w warsztatach serwisowych - ognisko integracyjne z zapewnionym posiłkiem - dwie trasy w wersji GPX - ubezpieczenie NNW - dostępność narzędzi wraz z profesjonalnym wsparciem serwisowym - niezapomniane wrażenia i nowe znajomości!

Poziom uczestników

  • Nowicjusz
  • Początkujący
  • Średniozaawansowany
  • Zaawansowany
  • Profesjonalista

Będziemy jeździć w tempie rekreacyjnym - pogawędkowym. Osoby rozpoczynające swoją przygodę z gravelowaniem z pewnością będą czuły się dobrze pod naszą opieką. Uczestnicy bardziej zaawansowani, ze względu na pagórkowaty teren, również nie będą się "nudzić".

Wiek uczestników

brak ograniczeń

Zasady i regulamin

Istnieje możliwość zapisu bezpośrednio u organizatora na stronie Velostories.pl

Zasady zwrotów oraz anulowania zapisu

1. Istnieje możliwość znalezienia zastępstwa w przypadku braku możliwości wyjazdu, do 3 dni przed datą rozpoczęcia, po wcześniejszym powiadomieniu organizatora. 2. W przypadku rezygnacji później niż 21 dni przed wyjazdem zwracane jest 50% wpłaconej kwoty. 3. W przypadku rezygnacji w terminie późniejszym niż 7 dni zwracane zostaje 20% wpłaconej kwoty. 4. Z racji bliskiego terminu wyjazdu nie ma możliwości całkowitej rezygnacji bez poniesienia opłaty manipulacyjnej (wg punktów 2 i 3)

Lokalizacja

Adres: Wrocław, Polska

Uwagi: Dojazd pociągiem z Wrocławia do Lądka Zdrój, Dojazd autem we własnym zakresie

Organizator

FB
Cześć, jestem Filip B.

To nie do końca jest wydarzenie, którego szukasz?

Sprawdź nasze inne wydarzenia