Jumping fitness - Trampoliny
Decathlon T
Decathlon T

Jumping fitness - Trampoliny

Organizator: Decathlon T
Fitness
Termin
19 czerwca 2023 17:00
Czas trwania
1 godzina
Liczba miejsc
10
Wiek
od 15 lat
Poziom

Opis oferty

Zapraszamy serdecznie wszystkich na cykl zajęć: Trampoliny! Zajęcia te to połączenie cardio​​​​​,​​​​​ interwałów​​​​​,​​​​​ body pump i ogromu energii - zajęcia prowadzone w sposób rytmiczny w akompaniamencie m.in. rytmów latino :) Podczas zajęć wykorzystujemy również gumy oporowe czy hantelki. Na treningu zaangażujemy każdą partię mięśniową - nogi​​​​​,​​​​​ ręce​​​​​,​​​​​ pośladki​​​​​,​​​​​ brzuch - co w efekcie pozwoli spalić maksymalną ilość kalorii w trakcie jednego treningu! Nasz cel: poprawa wydolności i kondycji​​​​​,​​​​​ spalenie kalorii​​​​​,​​​​​ wzmocnienie mięśni całego ciała. Trening działa wzmacniająco na układ nerwowy​​​​​,​​​​​ krążenia​​​​​,​​​​​ odpornościowy i oddechowy. Trampoliny polecane osobom zarówno początkującym​​​​​,​​​​​ jak i zaawansowanym. Nasze zajęcia prowadzi utalentowana Karolina Wojda​​​​​,​​​​​ która od pierwszych minut zarazi Was energią i pasją do fitness jumpingu !:) Karolina jest trenerem z wieloletnim doświadczeniem​​​​​,​​​​​ a jej szczególnym upodobaniem właśnie trampoliny i siatkówka.

Poziom uczestników

  • Nowicjusz
  • Początkujący
  • Średniozaawansowany
  • Zaawansowany
  • Profesjonalista

Zajęcia dedykowane są dla każdego poziomu zaawansowania. Tempo ćwiczeń, a także ich zakres każdy uczestnik może dostosować do swoich możliwości ruchowych.

Wiek uczestników

od 15 lat

Dla osób poniżej 18 roku życia wymagana jest zgoda pisemna opiekuna na uczestnictwo w zajęciach.

Zasady

Uczestnicy biorą udział w wydarzeniu na własną odpowiedzialność. Każdy Uczestnik ma prawo przed przystąpieniem do wykonywania ćwiczeń wskazanych przez instruktora odmówić ich wykonania, uznając je za niebezpieczne dla swego stanu zdrowia. Jeżeli ćwiczenie przekracza możliwości fizyczne ćwiczącego, powinien zgłosić to instruktorowi. Organizator nie ponosi odpowiedzialnosci za ewentualne negatywne następstwa da zdrowia Uczestnika wynikajace z uczestnictwa w wykonywaniu cwiczeń w czasie zajeć sportowych organizowanych zgodnie z wszelkimi zasadami sportowymi. Zabrania się uczestnictwa w zajęciach po spożyciu alkoholu lub innych środków odurzających. Uczestnik zgadza się na udostępnienie wizerunku w social-mediach współorganizatora i organizatora podczas promowania zajęć i ich podsumowania.

Informacje dodatkowe

Zalecamy przybycie 5 minut przed czasem. Zalecamy strój sportowy, a także wygodne obuwie sportowe. Uczestnik wyraża zgodę na udostępnienie wizerunku przez organizatora i współorganizatora w celu promocji wydarzenia i jego podsumowania.

Lokalizacja

Adres: Grunwaldzka 110, 84-230 Rumia, Polska

Uwagi: Zajęcia odbywają się pod Decathlon Rumia

Organizator

Decathlon T
Cześć, jestem Decathlon T.

Cześć! Zapraszam Cię na zajęcia sportowe z Decathlon Trójmiasto!

Cześć! Zapraszam Cię na zajęcia sportowe z Decathlon Trójmiasto!

To nie do końca jest wydarzenie, którego szukasz?

Sprawdź nasze inne wydarzenia

0,00 zł