To wydarzenie zostało anulowane i nie można się na nie zapisać.

Decathlon Beach Volleyball Cup 2024
Monta Club V
Monta Club V

Decathlon Beach Volleyball Cup 2024

Organizator: Monta Club V
Siatkówka
Termin
26.05.2024, 09:00
Czas trwania
nieokreślono
Liczba miejsc
różne limity
Wiek
brak ograniczeń
Poziom

Opis oferty

Monta Beach Volley Club zaprasza do udziału w cyklu amatorskich turniejów siatkówki plażowej w kategorii kobiet i mężczyzn​,​ które odbędą się w dniach: 26.05 23.06 28.07 1.09 Sponsorami nagród i partnerami wydarzenia są: DECATHLON POLSKA​,​ KANCELARIA GWW​,​ BANDI​,​ SZYBKI ANGIELSKI​,​ MONTA BEACH VOLLEY CLUB​,​ RESTAURACJA NA CYPLU. Dla wszystkich uczestników turniejów zapewniamy: *Pakiety startowe z wodą i przekąskami *Obiad w postaci grilla Informacje turniejowe: Na turniej 26 maja zgłoszenia przyjmowane będą do 24 maja do godz.13.00 Zgłoszenia na każdy turniej przyjmujemy na 10 dni przed wydarzeniem za pośrednictwem platformy Decathlon Go. Przy każdym zapisie na wydarzenie płatne otrzymacie automatycznie bon na 20 do wykorzystania w sklepach Decathlon! Liczba miejsc ograniczona Wpisowe: 100 ​/​1 para Decyduje kolejność zgłoszeń Start turnieju o 9.00 System rozgrywek brazylijski Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe: *nagrody rzeczowe od Decathlon Polska *zestawy kosmetyków od Bandi *vouchery na kursy językowe od Szybki Angielski: - I miejsce: Voucher na miejsce w grupie kursu językowego Szybki Angielski Metodą Colina Rose o wartości 4499 (dla każdego z zawodników) - II i III miejsce: Voucher na kurs online Brian Tracy English - angielski z treningiem skutecznego wyznaczania celów o wartości 1297 (dla każdego z zawodników) Podczas cyklu turniejów prowadzony będzie RANKING! który pozwoli wyłonić MVP turnieju kobiet i MVP turnieju mężczyzn. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu: turnieje@montaclub.com.pl

Poziom uczestników

  • Nowicjusz
  • Początkujący
  • Średniozaawansowany
  • Zaawansowany
  • Profesjonalista

Wiek uczestników

brak ograniczeń

Zasady i regulamin

Wysłanie zgłoszenia udziału, jest jednoznaczne z akceptacją obowiązującego regulaminu turnieju

Zasady zwrotów oraz anulowania zapisu

Nie ma możliwości anulowania udziału i otrzymania zwrotu wpisowego.

Lokalizacja

Adres: Gen. Mariusza Zaruskiego 12, 00-468 Warszawa, Polska

Organizator

Monta Club V
Cześć, jestem Monta Club V.

Monta Beach Volley Club to nie tylko wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy, ale również stale rosnąca społeczność siatkarzy plażowych.

Monta Beach Volley Club to nie tylko wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy, ale również stale rosnąca społeczność siatkarzy plażowych.

To nie do końca jest wydarzenie, którego szukasz?

Sprawdź nasze inne wydarzenia