Cross FitForma 14 sierpnia
Decathlon T
Decathlon T

Cross FitForma 14 sierpnia

Organizator: Decathlon T
Fitness
Termin
14 sierpnia 2023 15:00
Czas trwania
45 minut
Liczba miejsc
20
Wiek
brak ograniczeń
Poziom

Opis oferty

Crossfit to intensywny trening wytrzymałościowy z elementami treningu siłowego. Rozwija sylwetkę​​,​ całościowo wzmacniając mięśnie​​,​ a jednocześnie pozwala na spalenie dużej ilości kalorii poczas zajęć. W trakcie zajęć wykorzystujemy: * hantle * kettlebell * uchwyty * gumy oporowe * kamizelki obciążeniowe * skakanki Gwarantujemy mocny wycisk i świetną zabawę! Trening poprowadzi Justyna Kasprzyk.

Poziom uczestników

  • Nowicjusz
  • Początkujący
  • Średniozaawansowany
  • Zaawansowany
  • Profesjonalista

Wiek uczestników

brak ograniczeń

Osoby poniżej 18 roku życia proszone są o zabranie ze sobą pisemnej zgody opiekuna na uczestnictwo w zajęciach

Zasady

Dostosuj ubiór do pogody - ćwiczymy na świeżym powietrzu.

Informacje dodatkowe

Uczestnicy biorą udział w wydarzeniu na własną odpowiedzialność. Każdy Uczestnik ma prawo przed przystąpieniem do wykonywania ćwiczeń wskazanych przez instruktora odmówić ich wykonania, uznając je za niebezpieczne dla swego stanu zdrowia. Jeżeli ćwiczenie przekracza możliwości fizyczne ćwiczącego, powinien zgłosić to instruktorowi. W przypadku odniesienia urazu, kontuzji lub złego samopoczucia, Uczestnik zajeć powinien natychmiast zgłosić się do instruktora i poinformować go o swojej dolegliwości. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne negatywne następstwa dla zdrowia Uczestnika wynikające z uczestnictwa w wykonywaniu ćwiczeń w czasie zajęć sportowych organizowanych zgodnie z wszelkimi zasadami sportowymi. Zabrania się uczestnictwa w zajęciach po spożyciu alkoholu lub innych środków odurzających. Uczestnika obowiązuje dbałość o dobry stan urządzeń, udostępnianego sprzętu sportowego oraz miejsca treningowego. Za wszelkie szkody powstałe z winy Uczestnika ponosi on odpowiedzialność finansową, a w przypadku osób niepełnoletnich - jego rodzice lub opiekun prawny.

Prosimy o przybycie 5 minut przed czasem. Prosimy o zabranie wygodnego, sportowego obuwia. Uczestnik wyraża zgodę na udostępnienie wizerunku przez organizatora i współorganizatora w celu promocji wydarzenia i jego podsumowania.

Lokalizacja

Adres: Grunwaldzka 110, 84-230 Rumia, Polska

Uwagi: zajecia pod sklepem Decathlon Rumia

Organizator

Decathlon T
Cześć, jestem Decathlon T.

Cześć! Zapraszam Cię na zajęcia sportowe z Decathlon Trójmiasto!

Cześć! Zapraszam Cię na zajęcia sportowe z Decathlon Trójmiasto!

To nie do końca jest wydarzenie, którego szukasz?

Sprawdź nasze inne wydarzenia

0,00 zł