COPAYA WARSAW CUP 2022 - Mixt Cup
Decathlon W
Decathlon W

COPAYA WARSAW CUP 2022 - Mixt Cup

Organizator: Decathlon W
Siatkówka
Termin
August 19, 2022, 10:30 AM
Czas trwania
8 godzin
Uczestnicy
8
Wiek
16 - 99
Poziom

Opis oferty

COPAYA WARSAW CUP 2022 to Amatorski Turniej w siatkówce plażowej. Wydarzenie jest organizowane przez Decathlon Warszawa. Turniej jest nieoficjalnymi Amatorskimi Mistrzostwami Warszawy. W Turnieju może wziąć udział każdy pasjonat tego pięknego sportu. Warunkiem przystąpienia do zawodów jest wpłata kwoty wpisowej w wysokości 119​​​​​​​,​​​​​​​99 złotych​​​​​​​​​/​​​​​​​​​parę. Dokonując zapisu przez jedną osobę (kapitana)​​​​​​​​​,​​​​​​​​​ zgłasza się cała para. O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń. Każda para otrzyma pakiet startowy. Aby w pełni zapisać zespół do turnieju: 1. Wykup miejsce w turnieju. 2. Na adres organizatora aleksander.gajcy@decathlon.com prześlij numer kontaktowy kapitana zespołu​,​ imię i nazwisko zawodników oraz rozmiar odzieży (góra). UWAGA! Czas na zapisy do: 18.08 (23:59). Każdy uczestnik​​​​​​​​​,​​​​​​​​​ który złoży akces do turnieju​​​​​​​​​,​​​​​​​​​ zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu zawodów oraz udostępnienia zgody do wykorzystywania wizerunku. Udział w turnieju mogą wziąć osoby nieletnie powyżej 16 r. ż. po uprzednim okazaniu zgody na uczestniczenie w wydarzeniu wydanej przez opiekuna prawnego oraz na wykorzystanie wizerunku małoletniego. Formuła turnieju składa się z dwóch faz: 1. Formuły brazylijskiej 2. Fazy pucharowej Spotkania rozgrywane w niepełnym wymiarze w formule brazylijskiej - uzyskanie 2 setów przez jedną ze stron oznacza zwycięstwo tej pary w meczu​​​,​​​ sety rozgrywane do 15 punktów; w pełnym wymiarze w fazie pucharowej (do 2 wygranych setów​​​,​​​ do 21 punktów​​​,​​​ tie-break do 15 punktów). Wysokość siatki: 2​​​​​​​,​​​​​​​35 m. Mecz prowadzony jest wg oficjalnych przepisów gry w siatkówkę opracowanych przez PZPS.

Poziom uczestników

  • Nowicjusz
  • Początkujący
  • Średniozaawansowany
  • Zaawansowany
  • Profesjonalista

Wiek uczestników

16 - 99

Osoby małoletnie powyżej 16 r. ż. zobowiązane są do okazania zgody na uczestnictwo w turnieju wydanej przez opiekuna prawnego., a także zgody na wykorzystywanie wizerunku podpisanej przez opiekuna prawnego.

Zasady

Regulamin COPAYA WARSAW CUP 2022 1. Cel: - popularyzacja siatkówki plażowej oraz marki Copaya, - propagowanie aktywnego trybu życia, - popularyzacja zdrowej, sportowej rywalizacji. 2. Organizator: Decathlon sp. z o. o. 3. Termin i miejsce rozgrywania zawodów: 20.08, w godzinach 10:00-18:00 Boiska kompleksu sportowego Let's Go Beach Adres: Koncertowa 4, 02-787 Warszawa 4. Uczestnictwo: Prawo startu ma każdy użytkownik, posiadający konto Decathlon (założenie konta jest bezpłatne) i który uiścił opłatę startową swojego zespołu. Turniej przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. W turnieju mogą wziąć udział także osoby niepełnoletnie, które mają ukończony 16. rok życia, za pisemną zgodą opiekuna prawnego. 5. System rozgrywek – Turniej składa się z dwóch faz: 1. System brazylijski 2. System pucharowy 6. Zgłoszenia drużyny dokonuje jej kapitan poprzez portal Decathlon Go. Następnie osoba zgłaszająca zespół zobowiązana jest podać następujące informacje w formularzu zgłoszeniowym na portalu Decathlon GO: -imię i nazwisko każdego członka drużyny -datę urodzenia każdego członka drużyny -telefon kontaktowy do kapitana drużyny 7. Zasady finansowania: -koszty przejazdu, ubezpieczenia NNW i inne koszty organizacyjne pokrywają drużyny zainteresowane udziałem w turnieju -koszty organizacyjne turnieju, opieki medycznej, nagród i napojów pokrywa organizator -wyposażenie niezbędne do rozegrania zawodów zapewnia organizator -opłata startowa wynosi 119,99 zł od każdej pary, kwotę należy przelać na numer konta podany na Decathlon GO przy zapisie drużyny 8. Obowiązuje strój sportowy. 9. Mecze siatkówki plażowej rozgrywane są według obowiązujących przepisów PZPS. 10. Postanowienia końcowe: - organizator nie ponosi odpowiedzialności z tytułu indywidualnego ubezpieczenia zawodników od wypadku, kradzieży, zagubienia, uszkodzenia sprzętu i odzieży, - opiekunowie zespołów (kapitanowie) mają obowiązek zapoznać się z regulaminem turnieju oraz zapoznać z nim zawodników swoich zespołów, - interpretacja niniejszego regulaminu należy wyłącznie do organizatora, - organizator zastrzega sobie możliwość dokonania zmian w regulaminie oraz podejmuje ostateczne decyzje w przypadku sporów, - w sprawach dotyczących rozgrywek można kontaktować się z organizatorem: aleksander.gajcy@decathlon.com.

Informacje dodatkowe

Spotkania rozgrywane są w pełnym wymiarze w fazie pucharowej oraz z setami rozgrywanymi do 15 punktów w fazie eliminacyjnej (brazylijka) - uzyskanie 2 setów przez jedną ze stron oznacza zwycięstwo tej pary w meczu. Nieobecność lub 10-minutowe spóźnienie zespołu po gwizdku rozpoczynającym mecz skutkuje walkowerem dla drużyny przeciwnej. Spóźnienie jednego zespołu do 10 minut po gwizdku sędziego rozpoczynającym mecz skutkuje poddaniem 1. seta. W przypadku, gdy oba zespoły są nieobecne lub spóźniają się powyżej 10 minut od gwizdka rozpoczynającego mecz, spotkanie uznaje się za zakończone, a obie pary poddają spotkanie.

Lokalizacja

Adres: Koncertowa 4, 02-787 Warszawa, Polska

Uwagi: Kompleks obiektów sportowych Let's Go Beach, dojazd od ul. Beli Bartoka.

Organizator

Decathlon W
Cześć, jestem Decathlon W.

Decathlon Warszawa to grupa sportowców którzy chcą dzielić swoją pasję z innymi. Zapraszamy na nasze wydarzenia!

Decathlon Warszawa to grupa sportowców którzy chcą dzielić swoją pasję z innymi. Zapraszamy na nasze wydarzenia!

To nie do końca jest wydarzenie, którego szukasz?

Sprawdź nasze inne wydarzenia

PLN 119.99