Biegaj w Siechnicach - 11. Bieg O Puchar Burmistrza
Biegaj w Siechnicach - 11. Bieg O Puchar Burmistrza
Biegaj w Siechnicach - 11. Bieg O Puchar Burmistrza
Grzegorz P
Grzegorz P

Biegaj w Siechnicach - 11. Bieg O Puchar Burmistrza

Organizator: Grzegorz P
Bieganie
Termin
June 6, 2020, 6:00 PM
Czas trwania
90 minut
Uczestnicy
800
Wiek
od 16 lat
Poziom

Opis oferty

11. Biegaj w Siechnicach - Bieg o Puchar Burmistrza Gminy Siechnice (06.06.2020). W tym roku bieg odbędzie się ponownie ulicami gminy Siechnice na pętli pięciu kilometrów z atestem PZLA. Limit uczestników to osiemset osób. Na uczestników czeka wiele atrakcji jak np. okolicznościowy medal oraz koszulka biegu. Start 20:00 W ubiegłym roku bieg ukończyło prawie pięćset osób​,​ czy tym razem padnie rekord? Liczymy​,​ że tak tym bardziej będzie to prawdopodobnie najszybszy bieg na 10 km i 5 km przed 7. PKO Nocnym Półmaratonem Wrocławskim. Tym samym najlepsze przetarcie przed największą imprezą biegową na Dolnym Śląsku. Trasa będzie w całości asfaltowa co w połączeniu z formą budowaną na półmaraton jest świetną okazją do bicia rekordów. Przy okazji biegu nie zabraknie kategorii mieszkańców gminy Siechnice oraz mistrzostw Pro-Run Wrocław. Do zdobycia ponownie będzie puchar burmistrza Siechnic​,​ pana Milana Ušáka oraz szereg atrakcyjnych nagród. Startujemy w sobotę 6 czerwca o godzinie 20.00. Na uczestników czekają pamiątkowe medale​,​ koszulka biegu oraz posiłek regeneracyjny​,​ odbędzie się również bieg krasnala. Trasa biegu: Dystanse 5 km i 10 km (2 pętle po 5000 m). Trasa płaska​,​ oznaczona co kilometr. Nawierzchnia asfaltowa z atestem PZLA Na trasie 5 i 10 km znajduje się 1 punkt nawadniania​,​ odżywiania i odświeżania oraz toalety. W biegu na 5 i 10 km obowiązuje limit czasowy 90 min Klasyfikacja: Klasyfikacja generalna kobiet i mężczyzn Klasyfikacja mieszkańców gminy Siechnice kobiet i mężczyzn Klasyfikacja Mistrzostw Pro-Run na 10 km Klasyfikacja dokonana będzie również w poszczególnych kategoriach wiekowych. Nie będą one jednak nagradzane. Wiekowa: kobiet i mężczyzn Pakiet startowy: woda koszulka techniczna biegu posiłek regeneracyjny w postaci bufetu owocowego numer chipowy medal odlewany Start w biegu jest odpłatny. Koszt cegiełki to: do 15.03.2020 r. 40 do 24.05.2020 r. 50 do 05.06.2020 r. 60 W zgłoszeniu należy podać: - * imię i nazwisko - * data urodzenia (rok) - do klasyfikacji wiekowej - numer kontaktowy - do przesłania informacji sms o wyniku - adres mailowy - do uzyskiwania wiadomości - miasto - klub - * numer ICE - w razie wypadku * - pola obowiązkowe

Poziom uczestników

  • Nowicjusz
  • Początkujący
  • Średniozaawansowany
  • Zaawansowany
  • Profesjonalista

Asfaltowa trasa i atest PZLA to znakomita gratka zarówno dla początkujących biegaczy, którzy chcą pokonać dystans 5km jak i profesjonalistów chcących ustanawiać rekordy życiowe.

Wiek uczestników

od 16 lat

Zasady

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem -> http://pro-run.pl/regulamin-biegaj-w-siechnicach/

Informacje dodatkowe

Uczestnik powinien: - być przygotowany do wysiłku biegowego na minimum 5km, - być przygotowanym na zmienne warunki atmosferyczne, - zapoznać się z regulaminem.

Lokalizacja

Adres: 55-010 Siechnice, Polska

Uwagi: ul. gen. Świerczewskiego 40 - hala sportowa Gimnazjum

Organizator

Grzegorz P
Cześć, jestem Grzegorz P.

To nie do końca jest wydarzenie, którego szukasz?

Sprawdź nasze inne wydarzenia

PLN 40.00