APR Piłka Decathlon

APR Piłka Decathlon

Organizator: Dawid K
Piłka nożna
Termin
różne terminy
Czas trwania
ok. 1,5h
Uczestnicy
bez limitu
Wiek
18 - 100
Poziom

Opis oferty

Zapraszamy do spróbowania swoich sił w piłce nożnej w rywalizacji z pracownikami Decathlon Poznań na boisku APR Arena Dębiec przy ulicy Łozowej 77

Poziom uczestników

  • Nowicjusz
  • Początkujący
  • Średniozaawansowany
  • Zaawansowany
  • Profesjonalista

Wiek uczestników

18 - 100

Zasady

1. Firma Decathlon nie bierze odpowiedzialności za ewentualne uszczerbki na zdrowiu spowodowane cotygodniowymi rozgrywkami na terenie APR ARENA DĘBIEC przy ul. Łozowej 77 2. W przypadku nie przyjścia na zapisane się wcześniej rozgrywki, zwrot płatności nie jest możliwy. 3. W przypadku braku możliwości przyjścia na zapisane rozgrywki można dokonać zastępstwa. 4. Po wysłaniu zgłoszenia do wzięcia udziału, czekamy na potwierdzenie od organizatora.

Informacje dodatkowe

Przychodzimy ubrani w strój sportowy. Jeśli chodzi o obuwie, to dzięki sztucznej nawierzchni można grać w korkach i turfach. Zalecamy przyjść już przebranym w strój w którym będzie się już grało, gdyż na terenie boiska nie ma szatni. Boisko znajduje się pod balonem. Wprawdzie balon jest ogrzewany, ale polecamy zabrać ze sobą koszulkę termoaktywną. Jeśli jesteś bramkarzem, albo chciałbyś grać na tej pozycji, to prosilibyśmy o dopisanie tego przy zgłaszaniu się na rozgrywki. Zespół Decathlon organizuję rzeczy techniczne takie jak np. piłka do gry czy oznaczniki.

Prosimy o niedokonywanie wślizgów, gdyż chcemy uniknąć nie potrzebnych kontuzji oraz uszczerbków na zdrowiu :)

Lokalizacja

Adres: Łozowa 77, 61-448 Poznań, Polska

Organizator

DK
Cześć, jestem Dawid K.

To nie do końca jest wydarzenie, którego szukasz?

Sprawdź nasze inne wydarzenia

PLN 15.00