ALLSIX SUMMER GAME 20​/​06​/​2024
Aleksander G
Aleksander G

ALLSIX SUMMER GAME 20​​/​​06​​/​​2024

Organizator: Aleksander G
Siatkówka
Termin
20.06.2024, 20:00
Czas trwania
2 godziny
Liczba miejsc
Pozostało: 0/ 13
Wiek
18 - 99
Poziom

Weź udział w tym wydarzeniu, a otrzymasz 20zł na zakupy

dzięki Decathlon Active

Szczegóły promocji

Opis oferty

Witaj siatkarko​​/​​siatkarzu! Przed Tobą spotkanie z siatkówką plażową zawierające elementy treningu oraz rywalizacji. Zajęcia będą podzielone na poniższe sekwencje: 45 minut - animowana rozgrzewka bez piłek​​​,​​​ z piłkami oraz ćwiczenia techniczno-taktyczne; 75 minut - szybki mini-turniej połączony z elementami draftu; Na koniec sezonu najlepsi zawodnicy otrzymają nagrody. Piłki z homologacją FIVB zapewnione przez organizatora. Do dyspozycji mamy dwa pełnowymiarowe boiska. Każda osoba​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​,​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ która chce wziąć udział w wydarzeniu​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​,​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ jest zobowiązana do przynależności​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​/​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​dołączenia do grupy na fb: https://bit.ly/2MVtcqW . Za negatywne zachowanie​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​,​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ które wpływa destrukcyjnie i demobilizująco na grupę​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​,​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ organizator ma prawo wyprosić uczestnika z zajęć. Uczestnictwo w zajęciach można odwołać max. do końca dnia poprzedzającego trening (środa 23:59).

Poziom uczestników

  • Nowicjusz
  • Początkujący
  • Średniozaawansowany
  • Zaawansowany
  • Profesjonalista

Odbicie sposobem górnym: umiejętność odbicia piłki w poprawny sposób znad głowy w przód, umiejętność wystawienia piłki o odpowiedniej szerokości i wysokości dla atakującego. Odbicie sposobem dolnym: umiejętność przyjęcia zagrywki, obrony piłki atakowanej, wystawy piłki sytuacyjnej. Zagrywka: umiejętność wykonania zagrywki z miejsca lub wyskoku. Atak: umiejętność wykonania prawidłowego nabiegu do ataku; umiejętność splasowania piłki, zbicia lub dropu. Blok: umiejętność kierowania wyskoku w górę (bez błędu dotknięcia siatki). Taktyka: brak wymagań.

Wiek uczestników

18 - 99

Zasady i regulamin

Przychodzimy na zajęcia wcześniej, aby o 20:00 zacząć trening. Zajęcia trwają 2 H. Pierwsze 45 minut to rozgrzewka oraz ćwiczenia techniczno-taktyczne. 75 minut gry (miniturniej). Nie ma przestojów, prowadzimy trening, na którym chcę widzieć pełne zaangażowanie.

Zasady zwrotów oraz anulowania zapisu

Uczestnictwo w zajęciach można odwołać max. do końca dnia poprzedzającego trening (środa 23:59).

Informacje dodatkowe

Weź ze sobą: 1) Strój sportowy 2) Butelkę wody 3) Dobry humor :D

Lokalizacja

Adres: Koncertowa 4, 02-787 Warszawa, Poland

Uwagi: Kompleks obiektów sportowych Let's Go Beach, dojazd od ul. Beli Bartoka. Bądź w szatni o 19:45!

Organizator

Aleksander G
Cześć, jestem Aleksander G.

International Coach of Volleyball.

International Coach of Volleyball.

To nie do końca jest wydarzenie, którego szukasz?

Sprawdź nasze inne wydarzenia