5 Urodziny Niedzielnej100 🎂🥳
Maricn K
Maricn K

5 Urodziny Niedzielnej100 🎂🥳

Organizator: Maricn K
Kolarstwo
Termin
28.07.2024, 08:30
Czas trwania
3-4h
Liczba miejsc
Pozostało: 0/ 1000
Wiek
od 18 lat
Poziom

Opis oferty

Cześć! Niezmiernie miło jest mi Was zaprosić na 5 urodziny Niedzielnej100! 🥳 Czas biegnie nieubłaganie szybko​​,​ dopiero co zamykaliśmy sezon wspólną imprezą​,​ a już teraz czas wznieść toast za 5 urodziny 🤯 Jak co roku​​,​ staram się przygotować dla Was coś ciekawego​​,​ niespodzianki​​,​ gifty i pysznego torta​​,​ aby każdy poczuł urodzinową atmosferę 😊 To wyjątkowy dzień nie tylko dla mnie​​,​ ale dla każdego uczestnika​​,​ bo bez Was nie byłoby Niedzielnej100! Rok temu bardzo fajnie sprawdziły się urodzinowe pakiety​​,​ które rozdawałem Wam w sobotę poprzedzającą urodziny. W tym roku również tak będzie 👌 Każda osoba zapisana na wydarzenie na platformie DecathlonGO (Link znajdziecie w komentarzu oraz w opisie wydarzenia) otrzyma urodzinowy pakiet pełen prezentów i giftów od partnerów wspierających naszą ustawkę.. a z roku na rok jest ich coraz więcej! 😎 Pakiety będą do odebrania w sklepie Aspire (BMC LAB Poznań)​,​ tak samo jak zamówione przez Was nowe koszulki ND100. O szczegółach co znajdziecie w urodzinowych pakietach​​,​ kiedy będą do odebrania itp. będę Was informował na bieżąco w najbliższym czasie na profilu Niedzielnej100 oraz grupie Niedzielna100 Forum​​,​ ale wierzcie mi​​,​ że wszyscy będą zadowoleni z tego co dla Was przygotowujemy!👌 Śledźcie wydarzenie​/​profil​/​forum​,​ żeby nie umknęła Wam żadna ważna informacja. Urodziny to nie tylko tort i gifty​,​ ale również duże wyzwanie organizacyjne dla mnie​,​ dlatego bardzo proszę o Waszą współpracę i wyrozumiałość 😅 Nie zostawiajcie zapisów na ostatnią chwilę​​,​ nie "olewajcie" tego​,​ bo ""przecież i tak Marcin Nas nie wygoni" - świadomość tego ile osób będzie ustawce​​,​ szczególnie kiedy prawdopodobnie będzie to około 200 osób jest naprawdę istotna. Bardzo ułatwia to przygotowania​​,​ szczególnie kiedy poświęca się na to swój prywatny czas 😉Bardzo ważne jest również dla mnie​,​ aby każdy przybył na start możliwie punktualnie. Liczę na Wasze zaangażowanie i z góry bardzo za to dziękuję!

Poziom uczestników

  • Nowicjusz
  • Początkujący
  • Średniozaawansowany
  • Zaawansowany
  • Profesjonalista

Osoby na każdym poziomie zaawansowania

Wiek uczestników

od 18 lat

Osoby niepełnoletnie muszą być pod opieką rodzica/opiekuna.

Zasady i regulamin

👉 Zbiórka 8:30 👉 8:45 odprawa + podział na grupy. 👉 9:00 start 👉 Trasa - Zmodyfikowana trasa przez Dopiewo do Rokietnicy (omijamy roboty drogowe) 👉 Tort/kawa - w niezastąpionej Cafe Naturiana w Rokietnicy.

Informacje dodatkowe

Bardzo proszę o punktualne przyjechanie (8:30-8:45 nie później!) przygotowany sprzęt, pełne bidony, kask na głowie.

Tylko rowery szosowe, bez "lemondek", ewentualnie jeśli ktoś czuje się na siłach, że da radę, może przyjechać na gravelu.

Lokalizacja

Adres: Serbska 7, 61-696 Poznań, Polska

Uwagi: Decathlon Poznań Winogrady

Organizator

Maricn K
Cześć, jestem Maricn K.

Trener Kolarstwa Ex-wyczynowy kolarz 6x Mistrz Polski w Kolarstwie 🥇 14x Medalista Mistrzostw Polski 🎖🥈🥉 Oranizator Niedzielna100 Poznań Winogrady🚴‍♀️

Trener Kolarstwa Ex-wyczynowy kolarz 6x Mistrz Polski w Kolarstwie 🥇 14x Medalista Mistrzostw Polski 🎖🥈🥉 Oranizator Niedzielna100 Poznań Winogrady🚴‍♀️

To nie do końca jest wydarzenie, którego szukasz?

Sprawdź nasze inne wydarzenia